Praca na kamione

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Píšeš v minulom čase...to znamená že si už zmenil zamestnanie?
davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidos1 »

Ano píšem v minulom čase . I keď je to práca ktorá ma doteraz baví nie je poriadne zaplatená a po čase ťa už prestane niečo baviť robiť za almužnu . A tým myslim 305 cisteho na páske a 8 centy za kilometer . Ak by to bola fakt zaplatená robota nemám problém sa k tomu vrátiť no takto to je o ničom , ale čo sa dá čakať keď vždy príjde nejaký rumun/bulhar čo bude robiť za menej , potom vyzerajú aj tie cesty a nehovorím o parkoviskách a záchodoch.
davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidos1 »

Ešte som pozabudol na pseudo ,,dispečerov,, ak sa to vôbec tak dá nazvať , to sú tí ľudia ktorím pošle zahraničny Dispečer robotu oni ti ju prepošlu a tvária sa jak majstri sveta . Nemajú pojem akú ma plochu náves kolko m2 sa tam zmesti , v horšiom prípade ani netušia že keď o 7:30 začínaš vykladať v Lecce dole v taliansku a nakladať máš 430 km na sever , tak že to do 12:00 nebudeš mať naložené . Česť vynímkam tých je fakt málo , ale každý kto v tejto brandži robil vie ako to funguje . :d :D takže neni o čom

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní