Škoda Octavia Scout 2.0TDi 110kW - kovový klepot

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, foter, niner, Atlas, LOCHNESS

danvanovec
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.05.2026 14:52
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia Scout 2.0TDi 110kW - kovový klepot

Príspevok od používateľa danvanovec »

Ahojte, mám taký problém s mojim vozidlom Škoda Octavia Scout s DSG prevodovkou, že keď stojím a mám zaradené P tak pri ľavom kolese vozidla počuť take tupé kovové klepotanie.
V servise mi menili dvojhmotný zotrvačník, taktiež tam bola ešte predtým, než som vozidlo kúpil opravovaná prevodovka a preto mi v servise taktiež pozerali či náhodou niečo nie je zlé vo vnútri prevodovky keďže bola predtým opravovaná no všetko vyzeralo fajn.
Po výmene dvojhmoty ten zvuk troška zoslabol no stále pretrváva.
Stretli ste sa s tým niekto? Vopred vám veľmi ďakujem za odpoveď.
https://www.youtube.com/shorts/um8f4S7Evjs
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný