Pomoc pri obhliadke ojazdneho auta -automechanik

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dezonajave
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.06.2013 18:55
Zdieľať na Facebook

Pomoc pri obhliadke ojazdneho auta -automechanik

Príspevok od používateľa dezonajave »

Ahoj,
Hladam skuseneho automechanika ktory by bol ochotny ist so mnou na obhliadku ojazdeneho auta, kedze ja neviem dobre posudit stav a nechcem kupit macku vo vreci.
Samozrejme za primeranu odmenu, ktoru by sme vopred dohodli.
Zatial mam vyhliadnutých niekolko aut v BA, Nitra, Zilina, Martin, takze ktorekolvek s tychto miest- staci len jedno miesto (vsetko su to golfy)
Nasiel by sa niekto taky?
dakujem.

Edit: prosim navrhnite si cenu (hodinova sadzba +cestovne naklady). Pri zlej kupe mozem prerobit ovela viac takze sa urcite dohodneme :)
Naposledy upravil/-a dezonajave v 23.06.2013 00:38, upravené celkom 2 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aké je to podľa teba primeraná odmena? Lebo ten človek s tebou zabije celý deň, za ktorý mohol vo svojej dielni vybaviť x zákazníkov + plus ešte môže očakávať otravovanie z tvojej strany ak sa na tom ním odobrenom aute niečo pototo. Takže predpokladám, že sa ti ponuky len tak pohrnú...
dezonajave
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.06.2013 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dezonajave »

-Prave preto som napisal presne z ktorych miest mam vybrate auta aby so mnou ten clovek musel stratit co najmenej casu, staci ked sa pojde pozriet len na jedno s tych aut.
-Neviem preco by mal so mnou stravit cely den, staci hodina.
-Primerana odmena je taka ktora sa mi oplati. Pri sumach ktore mozem prerobit pri zlej kupe, kludne zaplatim to co zarobi automechanik za cely den.
-kazdy si ucuje cenu inak, asi som mal napisat hned na zaciatku nech sa nikto neboji navrhut cenu.

neviem preco takto reagujes, niesom ziadny rojko len hladam moznosti.
Naposledy upravil/-a dezonajave v 23.06.2013 09:39, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Reagujem tak preto, že rojkov sem chodí prevažná väčšina...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Táto téma ma zaujala, aj keď je už staršieho dáta. Je škoda, že nebola rozvinutá odpoveďami viacerých skúsenejších užívateľov. Možno sa to zmení teraz.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní