Novy kluc thalia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

repofoto
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.12.2012 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repofoto »

VLADY napísal:Stisknout tlačítko centrálního zamykání a držet je stisknuté nejméně 2 sekundy.
Dveře se musí zamknout a pak odemknout.
LED-dioda imobilizéru svítí.
Stisknout zamykací/odemykací tlačítko.
LED-dioda imobilizéru zhasne.
Výše uvedené kroky zopakovat, aby se naprogramovaly ostatní klíče.

možno som menej chápavý ale mne z toho popisu vôbec nieje jasné kedy sa jedná o tlačítko v aute ktorým sa ovláda zamykanie vo vnútri vozidla a kedy tlačítko na samotnom dialkovom ovládači ....A okrem toho nevieme aká Thalia to vlastne je, a preto ani nevieme či má rádiové DO jednotlačítkové alebo už dvojtlačítkové, alebo nebodaj ešte infra.

JA mám ale taký dojem že to ide len s kľúčami ktoré tam už boli priradené akurát sa dlhodobým nepoužívaním rozsynchronizovali. Ak má človek nový kľúč tak priradiť ho k RJ sa dá len cez počítač, aspoň tak mi to bolo povedané v servise. A nechápem celkom dobre postup zadávateľa témy...tak objednám si kľúč v origo servise Renault a následne riešim spárovanie doma ?Lebo nieje jednoduchšie to tam dať urobiť všetko naraz ? jaj že by to bolo drahé....
RENAULT Thalia 1,4 r.v. 2000 - Ak nefunguje central na DO v kluci a je v nom dobra baterka, led dioda blikne pri stlaceni treba skusit nasledovne : Po lopate povedane - sadnut do auta, stlacit tlacidlo centralneho uzamknutia co je v aute a drzat ho tak dho, aby sa vsetko zamklo, po chvili sa vsetko otvori a opat zamkne. Potom tlacidlo pustit. To iste urobit aj s tlacidlom na otvorenie - stlacit otvorenie a drzat stlacene kym sa vsetko neotvori, po chvili zamkne a zas otvori. tlacidlo pustit. Tymto by sa mal central synchronizovat a mal by fungovat aj na DO v kluci.
sstanoo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.01.2012 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sstanoo »

a kluc ma bit vtom case kde??? v zapalovani??? v akej polohe ???dakujem za odpoved
repofoto
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.12.2012 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repofoto »

Kluc nemusi byt v zapalovani. Myslim ze dokonca nesmie. Ked to nepomoze tak chyba bude asi v niecom inom. Tym ovladacom (tlacidlom) co je v aute zamknes co odomknes vsetky dvere? Ci to to funguje aspon na to tlacidlo v aute?
exhumed11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.12.2007 07:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exhumed11 »

akurat som robil Thaliu 2001, nešlo dialkove. Išlo to trošku inač ako je to tu popisane.
Kľúč mimo spinačky, stlačiť tlačidlo zamknutia centralu v aute a držať ho stalčene pokiaľ nezamkne znova a hned na to odomkne. Pustiť tlačidlo. Kontrolka imobilizera svieti, stlačte tlačidlo na diaľkovom ovladaci, central by mal precvaknuť. to je všetko, diaľkové sa rozbehlo. snaď to niekomu pomože

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných