Renault Megane III - vibrovanie motorom na volnobehu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patrik2864
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.01.2013 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik2864 »

Teraz si ma dostal o olejových silenblokoch som nepočul . Ja čo som čítal texty o týchto autach tak bolo písane že je to len antivibračna guma . tak dam to spravit a potom sa ozvem čo to je .
patrik2864
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.01.2013 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik2864 »

Tak silenblok to neni trasie to skor horsie ako triaslo . teraz je to tvrde trasenie tak sme tam nehali ten stary čo tam bol. fakt to robi čerpadlo ? ja tomu nechapem už :342a: :342a: čim je auto teplejšie trasie sa to viac a viac
patrik2864
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.01.2013 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik2864 »

Bol som v druhom servisu a ti mi povedali že to je jednoznačne čerpadlo... ktore mi jeden znamy otestoval na vagu . tak sa chcem spýtat doma som nato lepšie kukal a našiel som od filtra do čerpadla idu nieže obrovske bublinky ale vzduch to je a v servisu mi povedali že to je sposobene tím že ked to nema pridavne čerpadlo tak si to taha naftu a to sposobuje take mini bublinky ozaj maličke volnym okom sa to dost tažko pozera ale vidno to . a teraz to je jasno vidiet že to trasenie nejde od silenblokov ani od prevodovky ale z vrchu motora . ešte si skusim zohnat vag kabel lebo takto patrat ma už nebavý a pošlem sem udaje či to može robit daky spoj .
patrik2864
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.01.2013 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik2864 »

Príčina odhalena . Je slabší kompresný tlak v 4 valci z ktoreho z prepadu na plný plin fučal vzduch .

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných