BC. práca emisie-diesel

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MartinkoNR
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 23.06.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

BC. práca emisie-diesel

Príspevok od používateľa MartinkoNR »

zdravím vás obraciam sa na vás s prosbou o pomoc.
Kedže dnes je diesel na každom kroku a všade počúvame o emisiách vybral som si takúto tému.
Moja prosba na vás je či by ste mi vedeli poslať alebo na nejaký server uložiť váš prescanovaný/odfotený protokol o emisnej kontrole
za čo by som vám bol veľmi vďačný.
Vopred veľmi pekne ďakujem :)

ak by mal niekto problém alebo akúkoľvek otázku ako to poslať stačí napísať do tejto témý a hneď vysvetlím,pomôžem

Email: bcen@centrum.sk
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Protokol pozriem,snáď sa nevyhodili všetky hodím to sem.Ale tému si si sekol popravde beťársku,lebo ak to treba obhajovať tak sa modli aby nevedeli o čom je reč.Je to tak obludná tematika že by som Ťa v nej utopil ako dr Mráčka.Obdivujem odvahu
MartinkoNR
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 23.06.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MartinkoNR »

ďakujem veľmi pekne :)
hej téma je zložitá dosť, som si vedomý že jednoduché to nebude ale to nie je nič v živote :)
ale napísal som to dosť všeobecne ja to mám troška jednoduchšie: zameranie na euronormy,filtre pevných častíc atď.
ešte raz diki :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak by to bola práca zameraná povedzme viac na dopady,ekológia,predpisy,normy a tak,to by šlo.Ak by sa do toho mali zamiešať technické riešenia tak by to bola razom nesmierne obšírna záležitosť nakoľko sa prelína zo samotným riešením motora,palivovej sústavy,menežmentu.To je obludná tematika čo do rozsahu.Asi nebude náhoda že sa vo veci prakticky nepublikuje,aspoň nie v tak mrňatej zemi ako sme my.Hoci...keby aj,kto by to preboha čítal,jednoduchšie veci nik nečíta.Zachraňujú to ale aspoň bratia Česi to je trocha iný svet a perfektné veci majú Poliaci,hoci aj špeciálne túto problematiku.
Inak Ti skenujem ten protokol,takže to za chvílu ide
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných