Forum - nejde sa prihlasit cez telefon (OS-Android)

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

navyse ma aj moznost otvorit zalozku ktoru si omylom zavrel co je tiez super ficura
Opera to mala pred 100 rokmi, Maxthon to má tiež. Mal som aj Chrome, nema/l nič čo by mi v Maxthone chýbalo...

Kompresia ma netrápi keďže nechodím cez mobil. A keby som chodil tak Opera to istí... :-)
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

cicmanec napísal: A náhľady na záložky by mi už len na čo boli?!
Opera to ma a je to dobra vecicka.

Pouzivam Operu, od 2004 alebo 2005 ale po pravde vsetci si chvalia Chrome no neviem, planujem vyskusat ale furt sa do toho neviem nejako dokopat.
A presne ako tu, jeden hovori ze Chrome je super, druhy si zas nevie vynachvalit Operu :-)

Prihlasovanie na forum cez novy design funguje :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mňa to prihlasovanie netrápi kým mi všetko funguje ako keby som prihlásený bol...
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

Povedzme si rovno ako to je, aktualne je Opera dobra len preto ze bezi nad jadrom Chromu :40bd:
a vyvojarom to len ulahcuje zivot lebo vypadlo jedno paskvilne jadro ktore malo svoje bugy lol
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja používam stále tu starú lebo nová je (bola? už som dávno neskúšal) zatiaľ nepoužiteľná lebo jej chýba 3/4 funkcií, ktoré len postupne pridávajú...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní