Mitshubishi Colt CJO 1600 66kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Oco, kiežby to bolo také jednoduché. Pokiaľ sa s tým Twingom chceš dostať do Bratislavy, musíš použiť buď naše slávne diaľnice, alebo cesty mimo nich. V oboch prípadoch existuje riziko havárie a ak by som si mal vybrať, veru v Twingu by som havarovať nechcel...

Keď človek už raz zažije vážnu nehodu, urobí všetko pre to, aby ak sa to zopakuje, bol ešte v bezpečnejšom aute. Súhlasím, že v meste je malé auto šikovné práve pre svoje rozmery. Avšak ak pôjde oproti kamión a niet nikam uhnúť, radšej budem mať 2m kapotu pred sebou, ako 50cm.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak by som mal sadať do auta alebo na scootra s tým že ma môže dačo zramovať tak sedím doma...Ak sa Ti má stať , sa stane ....je kopec prípadov z praxe, že malé auto na sračky a maximálne zlomená ruka alebo noha a kopec prípadov veľkých autiakov, z ktorých sa išlo už len do dreveného spacáku.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sliedič : ako je možné že 20 rokov čo som robil technika , som jazdil 300 až 500km denne a nemal som žiadnu nehodu ,pri ktorej by bola čo i len kvapka krvi.
Ja to vidím tak , že sú vodiči a jazdci . Ak dáš vodičovi auto s papierovou karosériou , tak ti ho vráti s 200t km a nepoškriabané . Ak dáš jazdcovi obrnený transporter tak sa na druhý deň zrazí s vlakom a zabije seba aj 20 nevinných.
Apropo "nevinní" - všimni si nevinné obete nehôd . Podla mňa sú to ludia ktorí nevedeli v danej chvíli reagovať alebo ich osudom bolo nešťastie . Dôchodcovia , mladé mamičky , celé rodiny - ofenzívna jazda bez predvidavosti . Ja ked idem na cestu vždy mám na mysli že okolo mňa je stádo a dávam mu to najavo. Nie , že by som niekoho ohrozoval ale neuhýbam , nedám sa zastrašiť.
S Twingom alebo čímkolvek rád použijem dialnicu, ale idem tam s vedomím , že nie som na pretekoch . Zastrčím sa medzi kamiony a v 90ke čítam knihu . Proste pohoda. :40bd: :40bd: lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Sliedič má určite pravdu na aute veľmi záleží a tie Feldy to sú papierové autá ten Colt je určite bezpečnejší. Môžeš jazdiť bezpečne a aj tak budeš mať havárku ak k tomu dôjde, lebo nezáleží len od teba a tvojich schopností, ale aj od toho druhého vodiča a potom príde na rad bezpečnosť tvojho auta a či si pripútaný. :zg282:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Fero ak behneš stovkou pod kamion alebo pod vlak tak ťa určite zachráni konštrukcia auta a pásy. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A keď už chceš porovnávať pozri si crash testy , tie feldy vôbec nie sú na tom až tak zle. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Kde si nasiel crash test Felicie? Hladal som ho dlho, ale nikde som nic nenasiel...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak ich vôbec aj dakto dakedy robil....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Clapci 10sekund a ujo google najde všetko https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=cra ... da+felicia

Podstata mojej odpovede bola v inom : postavte si do rady autá , rovnakú triedu aj ročník a dostanete jedinú šedivú jednoliatu masu . Je jedno či to bude rok 2000 alebo 2014 stále je to len kopa predraženého železa . Neexistuje aby niekto povedal toto je lepšie alebo horšie , lebo sú rovnaké. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní