Lancia Phedra 2.2 jtd - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ale to si TY! A jako to už býva, nie sme všetci rovnakí. To by bola nuda ;-)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

presne, to som ja, dufam, ze pani hrda majitelka "obyvacky na kolesach" ma vzdy deticky pobliz vyfuku, vela zdravia im prajem uprimne...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tak žial aj ona patrí k absolútnej vačšine čo netuší na čo tam ten filter bol. Nikto jej neporadil profesionálny repas a keď už sme při tom, tak ani nový za cca 200-300€ ktorý vydrží tolko, že pri jej km ho už nikdy nezničí, ešte nikoho nezrujnuje
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

macomliec napísal:je to v podstate peugeot 807 v inom kabate...pokial nebudu problemy s elektirkou, tak by mal v pohode slapat :41c2:
...a keď budú?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Jerguško, ona tú Phedru už má 5r. a neboli ;-) Toto je téma stařenka ;-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Keď za 3500 sa nedajú predať (P807), ako dlho budeš predávať svoju Phedru za 5500? Aj môj synovec si myslel, že dobré auto bude mať vyššiu hodnotu, ale narazil tvrdo a nakoniec predal najlacnejšie zo všetkých ponúkaných. Na Slovensku sa neoplatí predávať auto, pretože buď stratíš nervy, peniaze, alebo oboje naraz.

Aj náš Kujon by mohol rozprávať, ako dlho predával svoje Volvo a tiež, ako dlho vyberal zaňho náhradu. Samí podvodníci, špekulanti, v telefóne top stav, na mieste rozpadávajúce sa auto. Kujon, píš :-)
Kacenka.Kacenka
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.08.2009 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kacenka.Kacenka »

Ahojte chlapci,
vidím, že ste to tu o tých filtroch fajn rozobrali. Koľko ľudí, toľko chutí. Autíčko stále máme, stále sme spokojní, zatiaľ nemeníme, jedine, že by nám niečo padlo do oka...
Mám jednu otázočku. Stretli ste sa už s týmto?: stalo sa mi, že keď som naštartovala, auto 3x píplo a na palubovke (nad volantom) svietilo červené S T O P. Na displayi neukazovalo nič, aj auto sa správalo normálne. Rozbehla som sa a nápis sa hneď stratil. Od vtedy sme spravili cca 1000 km a teraz to urobilo znovu. Viete mi poradiť, čo by to mohlo byť? Auto vyzerá byť v poriadku. Čo myslíte?
Vďaka za názory. K
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ak je dosť oleja a vody, tak to može byť banálna chyba možno nejakého čidla. Třeba to dať na diagnostiku či si niečo nepamatá
Potki88
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11.11.2010 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Potki88 »

Najhorší na tom aute je len motor keďže je od žabožrutov.keby v tom je 1.9jtd 16v od fiatu , nemecké krabice by sa mohli schovať.
Čo sa týka podvozku ,zavesenie MC pherson je veľmi jednoduché a na údržbu lacné.
Interiér vypadá futuristický, sedadlá sú dosť málo odolné ,komfort parádny a rozobrať v ňom niečo dokáže aj malé decko.
Karoséria je perfektné vychytana, predné aj zadné blatníky sú plastové a dajú sa demontovať, čiže odpadá problém v prípade poškodenia.blbnut vedia tie elektrický posuvné dvere ale to človek vie zistiť pri kúpe.
Čo sa týka elektroniky klasický sa tam dodrbka všetko to čo má na sebe znacku BOSCH od toho pána zo západu kde sa nič nekazí ???? lebo v tých ich saranoch a alhambrach sa v tom spartanskom interiéry nemá čo pokaziť.
tuninka
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Kacenka.Kacenka napísal:Ahojte chlapci,
vidím, že ste to tu o tých filtroch fajn rozobrali. Koľko ľudí, toľko chutí. Autíčko stále máme, stále sme spokojní, zatiaľ nemeníme, jedine, že by nám niečo padlo do oka...
Mám jednu otázočku. Stretli ste sa už s týmto?: stalo sa mi, že keď som naštartovala, auto 3x píplo a na palubovke (nad volantom) svietilo červené S T O P. Na displayi neukazovalo nič, aj auto sa správalo normálne. Rozbehla som sa a nápis sa hneď stratil. Od vtedy sme spravili cca 1000 km a teraz to urobilo znovu. Viete mi poradiť, čo by to mohlo byť? Auto vyzerá byť v poriadku. Čo myslíte?
Vďaka za názory. K


Ja mám síce po dlhé roky Ulysse, ale STOP ti nachvílku zasvieti, keď dobre neuvoľníš ručnú brzdu, alebo máš možno nižšiu hladinu brzdovej kvapaliny. Ostané veci, čo pretvrvávajú, nie sú len sporadické, tak vypíše na displeji.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Kacenka.Kacenka napísal:MP3TURBO - vďaka za názor, ale Sharan je hnusné auto. My sme pôvodne chceli VW Touran, ale ten má tiež hnusný interiér. Čo by si ty zo skúsenosti viac odporúčal? Stále zostáva aj moja otázka o dovezených autách. Vie niekto poradiť??? Vďaka
:d :D :d :D tak s tým absolútne súhlasím. S Alhambrou mám celkom bohaté skúsenosti, mali sme to vo firme na dlhé trasy so zákazníkmi. Auto bezpochyby dobré no potom prišla Phedra a kultúra cestovania nadobudla iný rozmer. Nemecký chlad vystriedala Talianska pohostinnosť. Pocit v tých autách je naozaj rozdielny a alcantra je najprijemnejší poťah. Za mňa emočne Phedra. Čiste racionálne? V tomto prípade neviem. Je pravda, že veci od VW group sa predávajú ľahšie. Ale jazdiť budeš ty, co ťa po ďalšom majiteľovi.

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní