Darujem úplne nové pr. svetlo Š.Octavia 2

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Ak sa clovek boji darovat len kvoli tomu, ze sa boji ze ostatny by z toho mal uzitok, je cudny on sam. Ked sa uz niecoho chcem zbavit darovanim, moze mi to byt sumafuk - tzn. mi to len zavadzia, preto darujem. Ale ked vidim ze si pre to pride debil, kludne o pred nim rozbijem a vyhodim.

Ja, ako par dalsich normalnejsich ludi, vyhodim nieco a rozbijem len pre to, lebo ludia su nevdacni, nic viac. Darujes im vec v hodnote xxx, ale este sa k tebe dokazu spravat ako k dementovi.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja sa uz necudujem nicomu - je tu kvantum podvodnikov a kminov,hovado si objedna diel a nepreberie - das mu to za smiesnych 10e,postovne 3-5e a ked sa to vrati este zo 3e doplatis,pritom ti 3x prezvoni,ci som to poslal - cisla si odkladam a hned mu vynadam do vsetkeho a vsetkych - mam ich ulozenych ako koookkooot 1,2,3 atd.keby ho este niekedy porazalo nieco volat a objednat. tiez som 100 krat za to aby ritolezci,zufalci, co inzeruju za 1,10,atd vymazali ,alebo ludia im nevolali vobec - ked mu zavolas,zapoti cenu ako ZA,PB ze si myslis ze nieco uziva,,inzerovat tu na eu - je skoda penazi a casu - svetlo valeo 10e,poloos abs 15-20e,atd - nikto mi nevolal - dal som to do srotu aj s kasnami,alebo sa to rozpredalo cez bazos - tam je dementov ovela ovela menej..tu aj ked chces predat lacno,nemas sancu,lebo zapadnes do toho hnoju medzi zufalcov a o tebe nevedia ,ze ty tu cenu myslis vazne..
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano,presne toto,inzerát kde mám cenu ozaj "zbavovaciu" aby sa vec nevyhadzovala nemá šancu medzi inzerátmi blbov ktorým seriózna cena nič nehovorí.Je mi ľúto,tiež som predal čo to cez Bazoš,tu žiaľ vonkoncom nič.Nemôžem si pomôcť,ale vo všetkom čo postráda štipku rozumu je SVK o tri konské dĺžky vpredu
Kým Čech napíše sumu a "cena k jednání" tak Slovák napíše cena dohodou,čo znamená,som blb,neviem čo chcem,špekulujem

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní