odputavanie pozornosti

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

cicmanec napísal:Dnes ma do červena vytočila vagína, ktorá zastala v pripájacom pruhu R1-ky! :::
Hm, ty mas vodicak? :zga27:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

By si sa čudoval, ale mám a na rozdiel od teba poctivo, bez klobások...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Franz1644:

To mi pripomenulo tento vtip (zo života):

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "Pozor!!! Pozor!!! Víc oleje !!! Potřebujeme víc oleje!!!! ... Pozor!!!! Otočit, otočit, otočit.... rychle!!! Pozor!!! Zbláznila si se??? Ten olej!!!! Proboha, sůl!!!! Nezapomeň na sůl!!!!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš?! Myslíš si, že neumím udělat volské oko?' Muž klidným hlasem odpoví: "To jen abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení."
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

mne odputavaju pozornost semafory, ked sa k nim priblizujem a je zelena, tak len cumim na ne, ci sa neprepnu na cervenu a nekukam poriadne na cestu.
A potom este stereotyp.
prco1
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 09.08.2011 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prco1 »

jokerzcsk napísal:
lakinooo napísal:Mne najviac zavazaju nadrzani tupci, ktori chodia na jednotke okolo kupalisk a zdrzuju premavku.
DETTO, presne tak a nie len na kúpaliskách ale aj v mestách , uliciach ak si chceš pozerať baby tak vystúp a choď peši ale bacha aby nemala obďaleč chlapa lebo dostaneš do držky....skoro takýto čumil dostal aj odo mńa..... :342a:
a bol autom alebo pesi ? :40bd: lol :prison:
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Mna minule dostalo to, ked vedla mna sedela mama a pri predbiehani sa zohla aby nieco vybrala z tasky tak, ze zakryla cely spatak. Jedno opomenutie nepomohlo lebo to spravila aj druhy krat. Plus este dirigovanie za volantom, na rychlost nie lebo nejazdim rychlo ale take situacie, ze ju mam vysadit niekde najlepsie v zakrute na prechode pre chodcov alebo na autobusovej zastavke a za mnou autobus... Ale nabuduce jej hodim tu tasku do kufra.

Jaaj a este by som zabudol - nevadia mi pomalsie iduci vodici ale toto uz bolo moc, ked predo mnou isiel zrejme manzelsky parik, zena soferovala a na konci mesta to rozbehla na 70ku. Je tam chatova oblast tak som myslel, ze tam niekde odboci ale ona nic. Potom sa jej to asi zdalo prilis rychle tak spomalila na 50ku dolu kopcom a to uz za mnou islo 5 dalsich nestastnikov. Konecne asi po 6km sa dalo predbiehat tak sme isli vsetci doradu.
Naposledy upravil/-a matiisek v 10.07.2013 14:14, upravené celkom 1 krát.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

To s tym zohnutim a zaclonenim spataku sa mi stalo vcera pri parkovani... Stacilo jedno napomenutie :d :D :d :D
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

mna najviac rozptyluje, ked mi pes grcia v aute...
inak s kecanim do soferovania nemam problem, lebo mi nikto nekeca. ked sa mu nepaci, moze ist peso alebo busom. sice frajerka mi niekedy zastresuje, napr "pozor" alebo "híííí" ale drzim si dobry prehlad ( aspon myslim ) okolo vozu a vacsinou som ukon toho ucastnika uz zaregistroval. ale raz mi uz tak zachranila naraznik, ked som sa prihovaral dame na bycikli..
ked nesedim za volantom a niekto jazdi ako debil, poviem mu to.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Poteší tiež, keď žienka skríkne "híííííí (pauza) zabudla som si doma kabelku". Pred pauzou skoro zinfarktujete, alebo dupnete inštinktívne na brzdu, zatiaľ čo sa o chvíľu dozviete, že to nemá súvis s ničím na ceste. :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Doverne poznam... Aj mimo auta :d :D :d :D
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Aj mimo auta hĂ­ka? :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Re: odputavanie pozornosti

Príspevok od používateľa Sliedic »

prco1 napísal:zdravim pani. Co podla vas najviac odputava pozornost na cestach ? U mna ked idem na favorite okolo kupalisk a vody najviac mlade pipky v plavkach vtedy mam problem sledovat cestu pred sebou vtedy musim podradit do jednotky a pomalicky okolo nich ist aby som si ich mohol aj trochu obzret. :d :D ako je to u vas? Napiste dake postrehy skusenosti :d :D
Aj tento sa chcel len pozrieť a skončil s upraveným kufrom :-)

http://www.mojevideo.sk/video/20c9e/kur ... chode.html
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Mňa dokáže rozhodiť tá moja, keď si spod mini vytiahne tangáče [img]http://landroverforum.cz/forum/images/s ... edface.gif[/img][img]http://landroverforum.cz/forum/images/s ... edface.gif[/img]
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Mne veľmo odpútava pozornosť ,ak mi spolujazdkyňa šmátra tam ,kde normálne šmátram len ja za účelom fyziologickej potreby ,či už telesnej alebo sexuálnej, a požaduje aby som sa pri tom šmátraní plne venoval riadeniu.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných