Kde predat auto? Vase skusenosti...

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

YxoYpsilono napísal: Frantika a odobny odpad nepredas - tak ani nespekuluj a ber co ti ponuknu.
Bodaj by bolo s takým zmýšľaním ako ty čo najviac ľudí. Potom nebude problém kupovať dobré autá za dobré ceny...:-)
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

chryslersebring napísal:
Tak sukromne sa podla mna tazko predavaju auta. Ozvu sa ti len sami spekulanti a skusobni jazdi. Uz som to skusil, asi 10 dni ponukam auto a boli sa aj na to uz 3 ludia pozriet. Ale kazdy by to chcel zadarmo a skusa len ako ta oje....t. Slusni kupci asi viac veria tym bazarom.
Ja by som z bazáru auto nebral. Ja len kupované na SVK, prvý majiteľ. Takže nie každý kupec je taký, ako popisuješ...:-)
smither92
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.08.2014 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smither92 »

Ja úspešne predal tu - ------------------------------------
lubosjahoda
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.03.2019 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubosjahoda »

Mojí jedinou, ale musím teda zaklepat, že i nejlepší zkušeností s těmito stránkami. Pro auto si přijeli, všechny dokumenty vyřídili a vyplatili hned. Nic víc jsem si nemohl přát. určitě bych jejich sližby využil znovu. Doporučil jsem i známým, kteří mají negativní zkušenost s jednou velkou výkupnou vozů v CZ i na SK a taktéž jejich reference byly jen pozitivní.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prvý príspevok a odpoveď na 5 rokov starú tému. Neviem, ale adminovi už musí dobre ebať na hlavičku,ak to robí takto okato. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných