Pomáhať a chrániť???

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Pomáhať a chrániť???

Príspevok od používateľa Atlas »

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Čo chceš Atlas od najhoršieho spolku zločincov?
Včera ma zastavili policajti . Mladí chlapci. Jednanie super slušné, profesionálne, až úctivé. Super. Ale . Pýtali papiere , sadli do auta, kamsi volali, za chvílu papiere vrátili, a dovidenia.
K čomu to? Rýchlosť nemerali, fúkať nedali, nič nerobili , len 300 m od domu ma zbytočne "buzerovali". A tak radosť nad ich profesionálnym jednaním skalila horkosť nad zbytočnou buzeráciou.
Dnes poobede som bol zo psom vonku . Na železničnom priecestí blikalo červené svetlo , znel výstražný zvukový signál. Prišli policajti ,mierne pribrzdili, a -prefrčali pekne na červenú. 15 sekúnd nato prefrčal vlak. Horko som zaplakal , že to nestihol, jesusko aký pekný záver týždňa som mohol mať. Ako by bol zločinec Staliňák trepal v televízi , že svetlá iste nesvietili, alebo ,že sa ponáhlali k bankovému prepadu a udelili si prednosť pred vlakom.
A títo zelení de-mentáli potom vypisujú akí sú šoféri nezodpovední, ako rýchlo jazdia, dávajú pokuty , hrajú sa na spravodlivých.
Fuj odpad, a tí slušní sa za chvílu dostanú na úroveň svojich šéfov , čo tento zločinecký spolok vedú.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných