Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

No keď ten jeep nepredám, tak nemá význam sa vôbec o tom baviť. Pretože už teraz mám dve autá a to jedno (w140) si určite nechám. Takže ak by som Jeepa predal za cca 12tis.. niečo doložím.. no proste okolo 20.. viac by som asi už za auto nedal.
No a ceny si veru držia neskutočne. 1998 a stojí to čo moje 2006.. alebo ešte viac. :D..
Ide o to že po technickej stránke som spokojný, len sám vidíš výber auta - proste ten jeep je malý. Mám dva metre, skoro sto kíl. Ten range bol super, preto mi tak z toho švitorí :d :D
Z toyotou nemám žiadne skúsenosti. ani osobák som nemal toyotu. A ani som sa tu moc nedočítal o 100vkách. Tuším ani čiarka tu o tom neni.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Vinic, pozeram, ze co do vkusu pri vybere aut sa zhodneme :-) ja zatial len z pozicie obzeraca, kedze nezarabam, ale aj to raz pride :-)
vecer
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.06.2008 12:11
Zdieľať na Facebook

Ťahanie prívesu

Príspevok od používateľa vecer »

Prispejem príspevkom ohľadom ťahania prívesu. Máme Pajero Wagon 3,2 DI-D 2001. Kupované zo 120 000km. Permanentne je ťahaný príves 3300kg (tak ako je v tech.) a narobilo to veľa problémov. Po pár tisícoch - prevodovka, spojka. Potom kľud (neberiem do úvahy čapy a všetko čo sa berie ako bežná údržba). Pri 180 000km čerpadlo (repas cca 1300eur) po 10 000km čerpadlo opäť (mali akciu v mitshubishi 1800eur nové) teraz ide krásne. Pri 200 000km zadná náprava. Podvozok sme tam dávali IRON MAN cca 15cm hore. V teréne je to nádhera. Uzávierky, redukcie. Spotrebou je to tiež dobré. 7,5l - 8l (ale to treba vedieť jazdiť s tým autom) sólo zapnutá len zadná náprava bez zaťaženia. Naložený FULL zapnuté 4x4 10 - 12 litrov. Už sme sa zhodli na tom že predávať sa nebude, že počkáme kým doslúži a potom sa bude brať IVECO daily valník (do 3,5t). Čiže na pravidelné ťahanie prívesu (myslím veľkého, nie 750ky) neodporúčam. Auto to pocíti a dosť. Na druhej strane možno naše bol ojedinelý kus. teraz je tam okolo 240 000km. Nenajazdili sme veľa ale dali sme mu patrične zabrať čo sa ukázalo na servise. Ale aj napriek opravám mám to auto rád :) ...

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní