Možnosť viacej kategorií pre inzerciu

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Možnosť viacej kategorií pre inzerciu

Príspevok od používateľa ivko1 »

Uvítal by som možnosť rozšíriť niektoré kategorie inzercie, nakolko v rubrike "Ostatné príslušenstvo" je to katastrofa !!! Jedna možnosť je upraviť aktualizáciu inzerátov (toto som písal adminovy už niekolko krát - ale nechce počuť, kludne by stačilo max 1x za den ), síce v niektorých prípadoch by to aj tak nepomohlo. Na to aby si "normálny človek" pozrel trebárs nejaké autorádio si musí pozrieť najskôr 6 !!! strán motopríslušenstva kde je približne 15 druhov tovaru v rôzných farbách čo sa rovná cca presne 122 !!! inzerátov, a takto to tu je už vyše roka a pekne mi to lezie na nervy!!! Bud rozšíriť rubriku pre motocykle kde môže naďalej spamovať v podrubrike príslušenstvo, alebo stačí zariadiť aby si určitý "pán" dal rôzne farebné kombinácie toho istého tovaru, tej istej ceny do jedného inzerátu. Dakujem za pochopenie...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

nad tym update raz za den som tiez rozmyslal, ale zda sa mi to dost zbytocne pretoze by to moc nepomohlo veci...

to moto prisusenstvo , to sa ospravedlnujem to uz malo byt davno upratane v ND, pod vlastnou sekciou to spravim urcite uz nastavajuci tyzden, lebo je v tom fakt nehorazny gulas... hlavne ze nam to pchaju do motoriek....
a toho pana s duplikatmi mi reportni , odfajcime mu tie kopie ..

dik

p.s.: porobim zmeny, napisem to potom sem, a potom mi daj vediet ze ci to je lepsie resp. co este doladit..
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní