Ford Mustang 4.0 V6 - závady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Kirk , tie info beriem od majiteľa tohto vozu s ktorým som sa o ňom v nedelu rozprával . Prišiel za mnou z toho dôvodu že ho zopár forďáckych servisov poslalo do hája , práve kvoli LPG. Ja neriešim prečo , ale s určitosťou viem že velmi vela autorizovaných alebo velkých a známych servisov posiela preč majitelov vozidiel čo majú namontované LPG/CNG.
Našťastie sú na slovensku plynári , ktorí v pohode spravia aj benzínovú časť motora ku spokojnosti zákazníka.
Pre tvoju info napr. uvediem že aj značka Porsche sa servisuje najlepšie v Budapešti.Zrejme naši maďarskí susedia sú o kúsok ďalej ako my.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirk6661 »

cicmanec napísal:Ale jeho nikto neriešil takže je to tak a hotovo! Čo tam po nejakom lome a Éčkach, čo tam po iných smerovkách a podobných prkotinách, ktoré si všimne prvý aktívny policajt...
. Mas pravdu:))stk vzdy preslo,a policajti nikdy nemali problem zo svetlami ich najviac iritovalo ked zbadali na celnom skle hornej casti dymovy modry pas ktory bol samozrejme od vyroby ale to im neslo do hlavy...ze ci neviem ze folie su zakazane na celnom,potom ako som im dal kluc do ruky nech vyskusaju tak zmkli a a nic sa nedialo
kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirk6661 »

I ked si myslim ze ani tie folie niesu klucom poskoditelne...
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

mam par amerik a servis neni problem. Volakedy bol 1 clovek co to vedel , teraz diagnostiky maju vselikde po garazach, vedia aj robit. Iste, neni to Fabia ze rano doneses a o 10:00 uz ides spat ale da sa to prezit.
Svetla volakedy neboli problem, casy vynimiek su prec a do buducna stym vidim trosku problemy. Hlavne teraz pri dovozoch, uz to nejde tak hladko. Svetla maju samozrejme iny lom, nemaju ten vyrez ako EU ale kedze starsie ameriky svietka ako na dusicky tak je to jedno :D Nove uz je problem, nebodaj ak tam dakto capol xenony z Ebayu tak dovi.

No a mustang, jednoduche (preto tie ceny) ale zabavne auto. Mam aj MB S a to sa komfort neda porovnavat. Ale ameriky maju daco do seba. Ak to chces pre seba, mas peniaze aj navyse, nie ze kupis a ani na tabule nezostane tak to kup. Uvidis ci ti prirastie k srdcu a ked nie predas. Tak ako 80% ludi co to mali a je ich tu plne autobazar eu. Pojazdia rok a ide prec. Ak chces ameriku uz s "europskym" handlingom tak nove Camaro alebo Challenger je SPRAVNA volba
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Ako je to s dostupnosťou a cenou dielov ako čapy, tlmiče a pod.? Dá sa do toho narvať niečo z európskych modelov?
A čo spoľahlivosť a prípadné náklady na opravu A/T?
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných