Subaru Legacy Combi 2.0 121 kw - problem

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Flammer
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 30.12.2011 14:03
Zdieľať na Facebook

Subaru Legacy Combi 2.0 121 kw - problem

Príspevok od používateľa Flammer »

Zdravim pani,

mozno mi budete vediet poradit.

Vlastnim hore uvedene auto (s manualnou prevodovkou) s tym ze dlhodobo som mal na nom spotrebu do 10 litrov s tym ze za poslednych par mesiacov mi stupla na cca 13-14 litrov ! CO sa mi nezda normalne. Mechanik na problem prist nevie, v poslednej dobe mi aj skube motor- vymenil mi sviecky ciastocne pomohlo ale skube dalej sice uz nie v takej frekvencii ale predsa.

Pozeral som na palubnom pocitaci okamzitu spotrebu napr. ked idem dole kopcom na najvyssom prevodom stupni a bez plynu ze co tam ukaze a aj tak vykazoval cca 3-3,5 litra.( neviem ci je to normalne )

Do toho mi teraz prisiel aj vyfuk uz mam objednany novy ale tak ani vyfuk nemoze spravit tak vysoku spotrebu s tym ze tento problem uz pretrvava nejaky ten mesiac a vyfuk ,,odisiel" az teraz.

Tento tyzden idem do ineho servisu kedze mechanik sa pohnut dalej nevie, ale zase nemam chut nechat niekde auto tyzden, kde budu tak isto len hadat, takze preto pisem aj tu, ci tu nieje niekto, kto ma Subaru skills :)

Dakujem za rady
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pomocou RomRaider sa dajú u Subaru sledovať a logovať live hodnoty.
Ako dobrý servis je vychválené JRT v Ružomberku, ale sám nemám skúsenosť, lebo servis som nepotreboval.
Flammer
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 30.12.2011 14:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Flammer »

Kazdopadne vdaka chlapi za odpovede......
Koncom tyzdna ide auto do servisu tak uvidime co najdu resp ci nieco najdu .
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní