SEAT IBIZA 1.9 TDi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bogi1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.02.2007 21:43
Zdieľať na Facebook

SEAT IBIZA 1.9 TDi

Príspevok od používateľa bogi1 »

csaa SEAT IBIZA 1.9 TDi ,ide ako diesel bez turba ,prečo?
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

majitel kaslal na poctivu vymenu oleja, postupne sa upchava privod oleja do turba co nasledne zadre loziska na turbe, prestava sa tocit a aj tecie do sacieho potrubia.
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

Secko ti tu pisu blbosti 1.ked turbo odchadza ide olej do vyfuku a vydis to na tom ze moc dimi a smrdi spalenim olejom.
za 2.moze bit dakte roztrhnuta predrata odpojena podtlakova hadicka (asi najvetsia pravdepodobnost)Egr ventil vaha vzduchu.chcelo by to napichnut na komp a pozret hodnoty neni to problem vzdy sa da nato lahko dojs.
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

Toretto napísal:Secko ti tu pisu blbosti 1.ked turbo odchadza ide olej do vyfuku a vydis to na tom ze moc dimi a smrdi spalenim olejom.
za 2.moze bit dakte roztrhnuta predrata odpojena podtlakova hadicka (asi najvetsia pravdepodobnost)Egr ventil vaha vzduchu.chcelo by to napichnut na komp a pozret hodnoty neni to problem vzdy sa da nato lahko dojs.
súhlas!!!
vladinko16
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2008 11:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladinko16 »

vaha je kurva dolezita ja som mal presne ten isty problem na 1,9TDi GT EVO1 ibizke a odkedy som vahu vymenil ta konec a svata pravda staci to len pichnut na PC a tom to ukaze hned a ziadne patranie netreba kde je jaka hadicka prerusena a ine hluposti sak nemame skodofky technika napreduje heh
:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tono.kov a 12 neregistrovaných