Seriózna firma na Slovensku.

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Seriózna firma na Slovensku.

Príspevok od používateľa davidos1 »

Zdravím všetkých . Deň čo deň prehľadávam na internete ponuky firiem na prácu vodiča kamióna ale taktiež si ich preverujem s rôznymi názormi na diskusných fórach . A keďže viem , že poniektorí vodiči píšu negatívnu recenziu na danú firmu z dôvodu , že narobil problémy a vyhodili ho , ale to už nepovie ,prípadne píše krásnu pozitívnu reakciu majiteľ firmy aby nalákal zamestnancov , tak by som sa chcel informovať ako to je s tými firmami v skutočnosti . Mám vodičský preukaz skupiny C+E , kvalifikačnú kartu , tachografovú kartu , platné psychotesty aj lekársku prehliadku a prax pár mesiacov v jednej nemenovanej firme kde som jazdil vo dvojke Úniu hlavne Taliansko - Anglicko a teraz by som sa chcel vrátiť na pozíciu šoféra , premýšľal som o firmách NAD-RESS , Vadual logistik , IMI SPED , STD Bratislava . Kľudne by som robil na vnútroštátnej , ale nemám problém ani s úniou - samozrejme ak nebude plat na uníi 500 euro mesačne vrátane základu a diét ako v bývalej firme . A tým, by som vlastne od ľudí čo majú aktuálne informácie o týchto prípadne akýchkoľvek iných firmách poprosil o radu . Ich skúsenosti a názory . Za všetky vaše odpovede vopred ďakujem . S pozdravom Dávid :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní