Cheveolet Aveo 2007 - 2009

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

510-eur airbag na AVEO ???? Ponukám ti hneď 10 za 200-eur :-) pri pravidelnom odbere za 180 eur :-) . Dielov na AVEO je habadej . Pozri si ceny v "AutoVkelly" plus zľava :-) . Aveo je na údržbu lacne ako Cordoba , Fabia , Polo ale na druhu stranu je aj spoľahlivejšie . Pri TAXI určite nie moderny diesel !!! benzin a LPG to isti . Pchať do Octavie TDi prachy je nezmysel . Za cenu turba do TDi mam motor do Avea . Za cenu dvojhmoty ma cele buchnuté Aveo na ND . Za sadu vstrekov mam GO Avea :-) . Za cenu filtra pevných častíc mam permanentku do bordelu na 2 mesiace ako VIP člen :-D .
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

To ale traktoristom nevysvetlíš... :40bd:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Hyundai1 napísal:510-eur airbag na AVEO ???? Ponukám ti hneď 10 za 200-eur :-) pri pravidelnom odbere za 180 eur :-) . Dielov na AVEO je habadej . Pozri si ceny v "AutoVkelly" plus zľava :-) . Aveo je na údržbu lacne ako Cordoba , Fabia , Polo ale na druhu stranu je aj spoľahlivejšie . Pri TAXI určite nie moderny diesel !!! benzin a LPG to isti . Pchať do Octavie TDi prachy je nezmysel . Za cenu turba do TDi mam motor do Avea . Za cenu dvojhmoty ma cele buchnuté Aveo na ND . Za sadu vstrekov mam GO Avea :-) . Za cenu filtra pevných častíc mam permanentku do bordelu na 2 mesiace ako VIP člen :-D .
On asi napisal origo new airbag e stoji 510e, jasne ze v polsku sa da zohnat za nejakych 150 a ty si ho chce natiahnut o padika. Ved aj na ochcavku stoji dakych 500 a v polsku sa nimi poliaci obhadzuju. Ale ked si taky majster svetla tak mi zozen na Aveo SEDAN 2008 lave zadne dvere. V polsku su jedny alebo dvoje hole tusim za 300eur.Za 300e kupis na octaviu 6 veri a este si aj farbu mozes vybrat. Inak Aveo je dobre auto jednoduche a vyzera byt aj blbu vzdorne takze na TAXI u mna ano

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných