Ford Mondeo 1.6 tdci 85kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Oco vazim si Ta pre priamu rec aj ked niekedy s Tvojimi nazormy nesuhlasim.Taktiez nedokazem pochopit ako vo firme kde som zamestnany robia ludia za susne z nosa na 3 zmeny,ale najdolezitejsie pre nich je ist z roboty na nadupanom fare niektory s patricnym odpichom.Neuvedomuju si,ze zdravie si nicia za hrbu srotu,ktora za par rokov nebude mat hodnotu.Chcu sa len ukazat a dokazat si,ze niesu tam kde prakticky su "v srackach."
Naposledy upravil/-a mjato v 07.05.2014 20:47, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni , priznajme si to ide z vekom .Aký ja som bol pretekár , na fotrovej stovečke .Ako čerstvý ženáč som v autobuse vliekol hlavu zo Shade120l aby sme v šurianskom elitexe z nej dali dole milimeter. Niekto dostane rozum v 25ke niekto v 50tke.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

oco - a ty kedy dostanes rozum :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Veru dá za pravdu...ale je skutočne na uváženie či do kúpy radiť alebo nie komukoľvek. K tým úškrnom na konci....
len hlupák sa môže uškŕňať a to je jednému rozumnému človeku takpovediac " u riti"
Na kom mi záleží,ten si ma váži aj ak by som mal iba bicykel alebo ani to.Koho dnes zaujíma či nejaký gróf mal v kočiari zapriahnuté biele či čierne kone.A tak nikoho nebude zaujíma váš Lexus resp Š 105, u "riti" to bude tiež celému svetu o pár rokov,tak je zbytočné to nadrapovanie a snaha byť silou mocou niekým.Kto je bez auta nikto,je ním aj z autom.Je to smiešme aj trápne,hlupákovi nepomôže vlastníctvo polovice sveta,ostane iba tým hlupákom ktorému lezú do zadku jemu podobný.Ako skorpi hovoril..nula celá,nula,ho..no,nič
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

scorpi nie je zrovna vhodný príklad, ten si žil na plno :-)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cham napísal:oco - a ty kedy dostanes rozum :d :D
Ja mám rozumu dosť , ale len pre seba. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

neviem, co je na cena 300€ za AX take super. VEd je to tridsatrocny crep. Cena srotu, nic viac. Treba tp porvnavat so sucasnymi kcharmni typu i10, Aygo..

Male auto, mala bezpecnost, mala spotreba, maly komfort.

Niekomu staci, niekomu nie.

Potom si treba priplatit.

Pripadne ist na dalsi level setrenia - a jazdit na babette. :4012:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Yxo aj ja si myslím že je to vela , ale ceny určuje trh. Vieš ono pri 30ročných autách je už strašne tenká hranica medzi hnusným črepom a pekným veteránom. Komfort je ako u francúza čiže je to mäkučké. O komforte som sa trocha niečo naučil , pretože mojim povolaním je vyrábať sedačky do aut.Bezpečnosť je dostačujúca , čo hodnotím vzhladom na počet km ktoré som odjazdil bez nehody. Vieš v 99% je príčinou nehody práve ten medzikus.A všetky tie autá čo som hore napísal neustále porovnávam zo súčasnými a tie nové (Aygo , I10 , UP ) mi vzhladom na pomer cena -hodnota vychádzajú strašne zle.
Ak mi ktorýkolvek súčasný predajca , ponúkne auto , ktorého el.inštaláciu istí 6!!!!(šesť) poistiek, okamžite si ho kúpim. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Napíš mi jediné súčasné auto , ktoré má šancu dožiť sa 30 rokov bez výmeny podstatných komponentov, a smekám pred tebou klobúk.Nemusí to byť ani auto , stačí hocijaký súčasný výrobok, pretože ja ti viem ukázať 30 ročnú práčku , chladničku, televízor , rádio ,vysavač , mixer, vrtačku -ktoré v pohode fungujú . :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
P.S. Doma mám 45 ročný sústruh ktorý v pohode točí pod ložiská - čiže na dve stotiny. Kúpil som ho za cenu šrotu ako hračku. Žeby si môj syn kúpil cnc obrábacie centrum a žeby vydržalo 45 rokov????? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A za tie Babety bola celonárodná petícia, to už niečo znamená , ktorému modernému približovadlu sa toto podarí???
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

hehe, to je jasne, ze sa teraz optimalizuje. ono to ani nie je zlozite..

historia:
auta velke boli brutalne drahe, male boli tiez drahe. vyrabalo sa ich menej, boli drahsie, navyse o komunistoch sa vedelo iba to, ze ziju kdesi v rezervacii v rusku a spol.
tedaaticka nemuseli byt optimalizovane.

sucasnost:

komunisti buzeruju z bruselu, autamusia plnit nezmysdlne eko predpisy. navyse musia byt o dost lacnejsie. navysebohati ludia su bohatsi ako kedysi.

vysledok?

bezne auta su spotrebny material. optimalizovany na dobu zaruky.

luxusne auta tiez nemusia byt spolahlive. prachaci maju viac penazi ako kedysi, mozu si dovolit kupovst drahe auta a nemit ich castejsie ako v minulosti..

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných