Ford Mondeo 2,2 tdci automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

danmark
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:22
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo 2,2 tdci automat

Príspevok od používateľa danmark »

zdravim , vie niekto poradit ?
mam mondeo 2,2tdci automat r.v.2011, mam taky problem pri rychlosti od 110 do 120 km/h my zacne sekat akoby motorom ako nahle pridam na viac ako 120 alebo uberiem na rychlosti pod 110 tak je vsetko ok, pocitac nevypise ziadnu chybu ,auto ma najazdene 49000km , zatial nebol ziadny problem , viete niekto poradit?
nobel22
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 14.12.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nobel22 »

Kazdy majitel dizlov tu vyplakava,kupte si poriadny benzin a nesmoklite tu stale dookola!
camerone1
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 28.08.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camerone1 »

Som zvedavy, co napises, ked tu volakto bude vyplakavat o problemoch s poriadnym benzinom.
danmark
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danmark »

nobel22 napísal:Kazdy majitel dizlov tu vyplakava,kupte si poriadny benzin a nesmoklite tu stale dookola!
...ja sa tu pytam ludi co tomu rozumeju a nie ci maju diesel alebo benzin, tak ak nemas co poradit tak tu neries taketo blbosti
danmark
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danmark »

salma napísal:Ved to maš ešte v zaruke čo to riešiš,ford servis viac ťa nezaujima.
...uz to nieje v zaruke ,,,,zistujem kde moze byt problem , ale asi to bude nieco okolo ECG ventilu
ballon
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 04.05.2008 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ballon »

mne to robil Ford Galaxy 1,8 TDCI, ale po 220 tis. Vyčistenie pomohlo na dva dni. EGR ventil zablendovaný a závada sa už určite neprejaví. Urob to isté, ak nepomože, treba hľadať ďalej.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných