jeep grand cherokee 2,7 crd limited

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zcmato
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.03.2013 19:57
Zdieľať na Facebook

jeep grand cherokee 2,7 crd limited

Príspevok od používateľa zcmato »

mam zaujem o kupenie auta značky jeep grand cherokee 2,7 crd limited može mi niekto povedadat ake ma vlastnosti a ake su najčastejšie poruchy ? či je dobre na dialnicu a aku spotrebu ma .dakujem
rudigo
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 09.11.2010 21:33
Zdieľať na Facebook

jeep

Príspevok od používateľa rudigo »

4x4 club slovakia
rzjdz5
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.03.2013 19:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rzjdz5 »

tak pozri hlavne tlmice a ramena je to palka.ak su zle plava to na diaknici ako nenormalne.pocitaj s tim ze auto s najazdenymi km okolo 190 000 ich bude musiet menit skor ci neskor.je to jednoducho unava materialu. to auto ma 2 Tony. spotreba je od 8,5 do 12.na dialnici 10,5.ak ho nacipujes tak aj menej a odost. ja ho mam 3roky je to lod.velmi pohodlne v terene aj na ceste.v zime nemam problem s odhrnanim snehu.tazne ma na 3.5tony takze je to taky luksusny traktor.osobne ja som s tym autom spokojny samozrejme sa on musis starat.
mira39
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.04.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mira39 »

My jsme toto auto již koupily,ale bez podrobného manuálu.Blbne startér a mám strach jestli není u motoru očesaný věnec :41c2: a nevím jak se u tohodle auta měří hladina automatické převodovky..
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní