Foto - poskodenia

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Radeksk
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.04.2006 19:22
Zdieľať na Facebook

Foto - poskodenia

Príspevok od používateľa Radeksk »

Zdravim Admina a aj vas vsetkych na tomto servery. Napadla ma jedna myslienka : Co tak pod fotografie auta urobit dalsiu kategoriu fotiek poskodenia auta . Pisete sem ze chodite po celom Slovensku niekolko KM a ze pridete k autu a auto je cele poskrabane zahnute atd . Ked je predajca seriozny a auto chce predat tak si myslim ze problem by to pre neho nemal byt urobit zopar fotiek poskodenia auta . Tymto by zaujemca usetril cas aj peniaze . Co vy nato ?
drobcurik
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 30.10.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drobcurik »

ja si myslim ze tych fotiek by tam wela nebolo takych s tymi chybami lebo keby chceli tak uz aj teraz tam mozu dat fotografie s poskodenymi miestami na aute...a tak ze by bolo zbytocne robit podkategoriu..lebo mozu to tam dat hned a aj tak to nerobia :D uwidime co nato ludia ...ja nezhadzujem tvoj napad ani nic len som sa vyjadril..bye
tommy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 26.05.2006 01:15
Bydlisko: Nitra
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy »

len takto by ich to aj skor napadlo
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nenapadlo by ich nic a uz vobec nie skor. Ulohou kazdeho predavajuceho je dotlacit ta k autu... a nie odradit ta od neho.

Ver tomu ze ziadny predavajuci nechce zverejnovat ze "toto mam poskodene, tuto sa pozrite"... je to ta ista situacia ako s kilometrami a ich stacanim. Ziadny kupujuci nechce vidiet kilometre viac ako 45.912 na tridsatrocnom aute, tak sa kilometre riesia. Co si myslis, kolko ludi by zavolalo nedajboze sa doslo pozriet na tvoje auto (ked predavas) ak by si cestne nafotil a popisal zavady, ked tie auta ktore predavaju ostatni okolo teba su "bez zavad" ?

Nas chudobny posraty trh... kazdy klame a podvadza ako sa da a ty prides na spasonosnu myslienku fotit poskodenia auta... ani jedna jedina fotka by nebola.

Nelutostna konkurencia, nenormalne presytene trhy, neskutocne dlho stojace auta a nehybuci sa kseft... to ti je sranda ked v tom mas par milionov, vies?
hereis
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 16.10.2008 21:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hereis »

Ja som za, momentalne zijem vo svedsku a neviem ci mate niekto skusenosti ale tu to presne takto funguje davaju tu foto aj uplne malickych skrabancov,Podla mna je to ferove.Ale na druhu stranku ta mentalita naroda sa neda porovnat.Ko vie co by si u nas o tom pomysleli.
perimaster
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 29.07.2008 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa perimaster »

presne tak, je to len o mentalite naroda. Podla mna je to dobry napad ale nie na slovensku kedze slovaci su taky aky su tak by to nemalo velky ucinok kvoli tomu ze kazde auto je garazovane a bez chyb v 100% stave
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní