spoplatnenie ziskania telefonneho cisla inzerovaneho???

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

greddy7 napísal: Ani mna nenapadlo ze sa v tomto prispevku niekde ukryva napad s nejakou charitou. Mimochodom, NIKDY v zivote som nedal ani cent na kvapku alkoholu ci cigaretu! A ked aj ludia daju aj na ine horsie veci, neznamena ze tu bude niekto kazat ako farar, ze ved 50 centov nikoho nezabije za nejaku sms. A ja osobne ked ma nieco zaujima, si chcem zavolat a bez toho aby som sa doprosoval za 50 centov cisla. No my by sme sa v tomto nezhodli asi nikdy, takze z mojej strany asi vsetko.
inak aby ste vedeli, pre tu blokaciu sa to cez sms dalo riesit aj bez spoplatnenia, teda ze sms by stala len to co standardne odosielatel plati, akurat by som tie odpovedne sms a velky pausal platil ja, cize by mi tu stupli brutalne naklady a aj tak by pol naroda bola nastvana co sme si to vymysleli za byrokraciu. Ten poplatok mohol riesit sutaze, motivacie, pripadne charity
greddy7 napísal: A co sa tyka podvodných inzeratov, tie by boli prioritou pre tento portal. Keby dam napr. nejaku ponuku kde najnizsia cena inzerovaného auta je 10 000,- euro a niekto zada take iste auto s cenou 7000,- euro... co si myslite, kolkí by sa na tu ch*** ozvalo ludi a zaplatili by tu sms? Proste beriem zaujem to nejako osetrit, ale to nie je take jednoduche.A touto cestou to urcite nepojde.
Uz v ten prvy blokacny den doslo prve ukazkove podozrenie na vozidlo ktore sa javilo ze je fake skrz nizsiu cenu, realne sme ho obvolali , predavajuci to myslel uplne vazne len suril ten predaj.
Presne pri tomto priklade ma napadla rovnaka vec, ludia nas budu upodozrievat s fake inzeratov s ktorymi si budeme nahravat akoze kredit. Priznam sa ze pri zrodoch tejto idey blokacie ma to ani vo sne nenapadlo, napadla ma ina vec, ktora by by sa vyskytovala ovela castejsie a to su neaktualne inzeraty/predane a este nestiahnute,mtie by mohli nastvat kupujuceho co vyhodil prave 50c do luftu.
Oba tieto pripady maju ale rovnaky vysledok. Prva takato notifikacia by zabezpecila ze inzerat ide hned prec, cize opet pozitivnu vec este aktualnejsie inzeraty ako pred blokaciou, toto si asi malo kto uvedomil ...
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

admin napísal: pytanie sa na chybajuce udaje je zly krok, pretoze jednak povinne filtre nepustia, takze zaklad tam je vzdy a potom ak to spravime tak naco si ludia budu telefonovat ked vsetko vedia, to mas ako to zablokovane cislo , hehe
1. podla mna by si mal chciet co najpresnejsie inzeraty, to ta drzi vpredu pred konkurenciou, na ktorej najdes miesto fotky auta fotku kapra. Asi nikto nema rad inzeraty typu jedna fotka a popis "full vybava, treba vidiet"...
admin napísal: Uz v ten prvy blokacny den doslo prve ukazkove podozrenie na vozidlo ktore sa javilo ze je fake skrz nizsiu cenu, realne sme ho obvolali , predavajuci to myslel uplne vazne len suril ten predaj.
2. toto je prave skoda, ze ste si dali namahu to overit, ale kupujucim ste o tomto overeni nijako nedali vediet. Na to by mohol byt pri inzerate nejaky flag, ze Overeny inzerat. Samozrejme upozornovat, ze overeny inzerat neznamena, ze to je overene auto, ale ze bol iba overeny kontakt a trebarz cena.
admin napísal: inak aby ste vedeli, pre tu blokaciu sa to cez sms dalo riesit aj bez spoplatnenia, teda ze sms by stala len to co standardne odosielatel plati, akurat by som tie odpovedne sms a velky pausal platil ja, cize by mi tu stupli brutalne naklady
3. neobmedzene smsky do vsetkych sieti su dnes uz sucastou niektorych pausalov, no nech to je za 30e mesacne... ale potom sa straca cely zmysel spoplatnenia :d :D
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

1. ale tu uz pises o niecom inom, akonahle je mimo fotka hned volame, takze to co sa deje na tych global inzerntych portaloch sa tu neudrzi dlho, toto co pises riesime

2. vcelku dobry napad, ale urobime to inak, mame na to flag Tip, ten budeme vyuzivat na toto pretoze ak je to fakt mega nizka cena, a mame telefonicky preverene ze je to OK, je to fakt nas TIP,

3. ten pausal nebola polozka, ale ten pocet predpokladanych SMS by uz bol, 3c za jednu by sme platili.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Hlavné je že dávate na spätnú väzbu inde by si sa asi nedovolal
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

greddy7 napísal:admin, vidis... nemohlo sa toto riesit este pred zavedenim toho systemu, ako tu pohorsit niekolko skalných ludi? Ale kazdy robime veci ako uzname za vhodne, aj ked to myslime niekedy dobre, ale na koniec sa to nie vzdy ukaze ako dokonale riesenie. Ja byt na vasom mieste, necham to na inzerentov, nech sa s neziaducimi záujemcami vysporiadavaju sami. Ved to sa neda nad vsetkymi drzat ochrannu ruku a po niektorí predajcovia si to ani nezasluzia. A to by ste rozlisit nedokazali. Mozno ste chceli byt tymto gestom niecim vynimocným oproti inym portalom, ale to vy aj ste! Takze, az take ( s môjho pohladu nerealne) vymozenosti, by si tu vazilo naozaj velmi male % ako prevajucich tak aj kupujúcich.
prave pisem ze moc ani nie, lebo je to lahka matematika, nevies kolko sms to vygeneruje, ked to uz vies vies sa z toho odrazit, napr. teraz viem ze nikomu nebudeme zakryvat ziadne cislo, lebo vacsina si to proste nezela a z dlhodobeho hladiska by nam to mohlo skodit, aj preto som touto cestou to neskusal pretoze by som vlastne nic kratkodobo nezistil, pretoze to je ako s designom, bolo to tu hadam mesiac dva ze sa dalo ist do noveho ale kazdy na to kaslal, akonahle sme to prepali ako nutnost, zrazu pohroma.

teraz islo len o sukromnu inzerciu, nie predajcov, takze tych neriesme, az si nemyslel predajcov akoze sukromnych...

vzdy budem hladat cesty ako robit veci lepsie a inac ako ostatni
a s tym uplne vzdy prichadzaju trampoty, takze tak ...
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Chamtivci

Príspevok od používateľa lipton »

admin napísal:
kaskaderTN napísal: btw všetci vaši konkurenti majú tak isto počítadlo zobrazení
Super ze maju, este ak budu mat nasu navstevnost, potom sa mozme konecne zacat pozerat co robit ako oni ;-)
Zarabate krásne peniaze.. Ešte špekulujete ako nás osklbat viac a znížiť počet pozretí... Už aj tak vás na Slovensku dobieha bazos na ktorom mam viac pozretí na dieloch ako u vás a zadarmo!!!!!!!!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro ako kupujúci musím priznať , že už dávno nepozerám ponuku aut na tomto portáli. Na inom fore je rubrika "ludia sa museli zblázniť" tak tam občas vyberiem nejaké auto z tohto portálu.
Naozaj neviem prečo táto stránka vyvoláva v luďovh presvedčenie , že za svoje auto dostanú dvojnásobok.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lipton »

cviro123 napísal:Inzeroval by si zadarmo ale diely predavas :) Preco ich tiez nedavas zadarmo?
za inzerciu tu poctivo platim ale viac ludi mi vola z inych stranok ktore su zadarmo ...a diely predavam skoro zadarmo

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných