spoplatnenie ziskania telefonneho cisla inzerovaneho???

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zmotor
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 26.09.2004 13:29
Zdieľať na Facebook

Žijeme na Slovensku!

Príspevok od používateľa zmotor »

Veľmi dobrý JOB pre majiteľa stránky! Stačí si vymyslieť dobrý inzerát a peniažky sa budú iba sypať. Alebo stačí, keď tu nejaký podvodník zavesí podvodný inzerát, treba poslať majiteľovi sms a pošle číslo, ktoré je vymyslené alebo ti to nikto neberie. X takých inzerátov je plný internet aj táto stránka. Čo zostáva oklamanej Slovači? Len to, že sa zmieria s tým, že sú minimálne o 50 centov ľahší - krát xxx žiadateľov o číslo!!! Nuž čo, žijeme na Slovensku. Trocha mi to pripomína "Šmejdov"! Zaplatíš za niečo, čo ti vlastne nepomôže a k ničomu nebude. Myslím, že tadiaľto cesta nevedie! Asi je to začiatok konca pre túto doteraz aj pre mňa obľúbenú stránku! Asi to admin zmaže ale musel som to napísať!
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Vynikajuca strategia.
Takzvana cista ryza.
V dnesnej dobe neobmedzenych pausalov to bude len tak sypat, ale ocumovaci a spekulanti zostanu.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Co sa tyka modertorov, ine ako reakcie podobne sliedicovi ani neocakavam. Ved ako by to bolo keby prisli o tuto dolezitu funkciu kde maju pravo mazat a blokovat temy a nazory.
Greddy, poviem Ti za seba
Robim to vo svojom volnom case bez akehokolvek naroku na odmenu, co na niektorych forach je uplne inak. Bavi ma sem chodit, prispievat a citat a ked raz za cas vymazem alebo opravim nejaky prispevok porusujuci pravidla, nijako ma to nezatazi.
Ale ani mi to nedoda pocit dolezitosti alebo nejakej nadludskosti, nemam pocit, ze by som toto v zivote potreboval...
A pokial "funkciu" moderatora robim k spokojnosti prispievatelov na forum a neprejavujem sa tu ako nejaky bachar z vazenia, nevidim dovod, preco by som o nu mal prist, pokial by som zrovna mal na veci tykajuce sa prevadzky inzercie (mimochodom, oddelenej od fora) iny nazor nez admin

Zaroven dodam, ze od debaty o spoplatneni telefonnych cisel sa distancujem, pretoze momentalne ani nepredavam, ani nekupujem a tym padom sa ma to absolutne netyka :-)
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

otázka pre admina : plánujete aj iné poplatky v budúcnosti ?
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Chcel som to napísať už v tom prvom príspevku, ale potom som to zavrhol. Napíšem to teda teraz, aj keď je už spoplatnenie zrušené. Možno by sa s takým veľkým nepochopením tento nápad nepobil, keby určité percento, alebo plné percento peňazí z tohto spoplatnenia boli venované na charitu. Ale to už je teraz jedno...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

@admin, mozes mi prosim objasnit toto:

Kód: Vybrať všetko

Hlavná priorita bola zabezpečenie ochrany súkromných inzerentov
O aku ochranu sa jedna? Ochranu koho? Preco? Pred kym?
Dakujem.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Greddy charitu som spomenul ja a nie som moderátor. Takže "na obranu" to nie je komu, lebo nie som vo vedení :-/
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Pištol pri hlave Ti nedržím...

Greddy, prečítaj si prosím ešte raz 2 moje príspevky v tejto téme a budeš vidieť, že nikoho som do ničoho nenútil, len som si dovolil uviesť nápad s charitou. Ja nemôžem tušiť, že si ešte písal aj adminovi mail.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

neuzatvarat temu! Ked to uz admin zrusil kvoli vasim staznostiam, tak nech je tu priestor aspon na spatnu vazbu.

1. Spoplatnenie sa da vzdy jednoducho obist tak, ze cislo uvediete do textu inzeratu.
2. Admin mozno pripravoval tieto zmeny mesiace dopredu (technicke riesenie?), ale analyzu dopadu evidentne zanedbal. Stacila pritom anketa a tema na fore. Kupujucich je vzdy viac ako predavajucich a ziadnemu kupujucemu sa toto nemoze pacit, takze vysledok by bol jasny. Zmena zo dna na den, bez oznamenia vopred, aplikovanie aj na existujuce inzeraty... to nie je fer.
3. Za vyzbierane peniaze by bolo dobre poskytnut sluzby navyse, napr. zaplatit brigadnika, ktory bude overovat vsetky nove inzeraty od sukromnikov a mazat podvodnikov, pytat sa na chybajuce udaje, opravovat preklepy, vytvorit znacku "overeny inzerat"... jednoducho poskytovat kvalitnejsie inzeraty.
4. Nie je tu nikde garancia, ze BBB auto a podobny vykupcovia neobetuju tych 50 centov, aby vas kontaktovali aj tak. To nie je polozka pre taku spolocnost. Tiez nie je garancia, ze admin nebude ponukat sluzbu zobrazenia vsetkych kontaktov za nejaky mesacny poplatok.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Dep napísal:otázka pre admina : plánujete aj iné poplatky v budúcnosti ?
nie preboha, preco ?
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Sliedic napísal:Chcel som to napísať už v tom prvom príspevku, ale potom som to zavrhol. Napíšem to teda teraz, aj keď je už spoplatnenie zrušené. Možno by sa s takým veľkým nepochopením tento nápad nepobil, keby určité percento, alebo plné percento peňazí z tohto spoplatnenia boli venované na charitu. Ale to už je teraz jedno...
akoze v pohode, prvotny plan bol presne takyto, teda nerozdavat darceky ale formou charity, ale teraz je to uz jedno, cokolvek by to bolo, aj tak by to tu bolo zakopane pod zem.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

myotis napísal:

Kód: Vybrať všetko

Hlavná priorita bola zabezpečenie ochrany súkromných inzerentov
O aku ochranu sa jedna? Ochranu koho? Preco? Pred kym?
Dakujem.
ochrana inzerentov pred nezelanym spamom, ako je popisane v prvom bode, vykupy, fake pokusy na vyburcovanie predavajuceho k zavolaniu na dane cislo, atd... (osobna skusenost)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

greddy7 napísal: Kludne ako pisal Ivko1, dajte moznost volby a nech ked niekdo si nezela, nech si cislo nezverejni. Ale nemozete rozohodovat za vsetkých rovnako.
pekny den.
Uz ma to akosi cele preslo aby som sa k tejto teme znovu vracal.
ten zaujem zo strany kupujucich o kontakt bol tak mizerny ze aspon viem ze keby sa vydame touto cestou vobec nic nevyriesime, len z dlhodobeho pohladu dalsich nastveme a zhorsime odozvu, ako sa hovori vsetko zle je na nieco dobre...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

pidizvi napísal: 1. Spoplatnenie sa da vzdy jednoducho obist tak, ze cislo uvediete do textu inzeratu.
Blbost, ak by sme sa tomu vazne povenovali, nemas sancu to tam nijako dat, vzdy sa ti to odmaze samo ;-) uz som to riesil na inom projekte.. staci sa do toho obut :-) tie hodiny co to bolo bloknute tam ta ochrana nebola, hovorim islo o test, ze co sa bude diat, ake havky budu ludia hladat, ako sa budu chovat atd...
pidizvi napísal: 2. Admin mozno pripravoval tieto zmeny mesiace dopredu (technicke riesenie?), ale analyzu dopadu evidentne zanedbal. Stacila pritom anketa a tema na fore. Kupujucich je vzdy viac ako predavajucich a ziadnemu kupujucemu sa toto nemoze pacit, takze vysledok by bol jasny. Zmena zo dna na den, bez oznamenia vopred, aplikovanie aj na existujuce inzeraty... to nie je fer.
To je tvoj nazor, ja mam prax taku ze vzdy ked som robil ankety, vzdy som uz pri vytvarani ankety vedel vysledok, proste som to vzdy uhadol, tu som isiel do rizika , vedel som ze to bude problem, mozno velky problem , mozno udrzatelny problem, ale potreboval som vediet aky velky to presne bude problem, na toto ti ziadna analyza nepomoze. Vsetko by to boli len priblizne odhady.
pidizvi napísal: 3. Za vyzbierane peniaze by bolo dobre poskytnut sluzby navyse, napr. zaplatit brigadnika, ktory bude overovat vsetky nove inzeraty od sukromnikov a mazat podvodnikov, pytat sa na chybajuce udaje, opravovat preklepy, vytvorit znacku "overeny inzerat"... jednoducho poskytovat kvalitnejsie inzeraty.
Wau ty si akcny :-) Ak by sme tak urobili, nikto by si to nevazil, ani by nam to neveril a ani by z toho nikto nevidel ziadny prospech ze ak robia toto tak potom fajn ....okrem ineho mazeme podvodnikov, mame automaty na odhalovanie podvodov, robime to aj rucne,
pytanie sa na chybajuce udaje je zly krok, pretoze jednak povinne filtre nepustia, takze zaklad tam je vzdy a potom ak to spravime tak naco si ludia budu telefonovat ked vsetko vedia, to mas ako to zablokovane cislo , hehe
pidizvi napísal: 4. Nie je tu nikde garancia, ze BBB auto a podobny vykupcovia neobetuju tych 50 centov, aby vas kontaktovali aj tak. To nie je polozka pre taku spolocnost. Tiez nie je garancia, ze admin nebude ponukat sluzbu zobrazenia vsetkych kontaktov za nejaky mesacny poplatok.
Chapem ty tu istotu nemas, ale ja ju mam, mne to sudnost nepusti, pretoze to bola pointa celeho pribehu. Inak by som tu take husarske kusy nevyvadzal, az tak ma to stve, ver mi.
a inak nejde o tu sumu co to stoji v sms, ale to ze poviem niekomu mozte, co by som za ziadny peniaz nepovedal.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní