spoplatnenie ziskania telefonneho cisla inzerovaneho???

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked už teda tak tam mala byť možnosť či chcem zverejniť moje číslo , alebo bude zverejnené za poplatok
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Za vsetko som tu zodpovedny ja, za cely tento web ze tu existuje a ze je tam kde je.
Je to akcia na testovacie obdobie, ak by sme to mysleli uplne dlhodobo tak to spravime tak ako pisal ivko, mozno to je cesta...
Na hlbsiu analyzu potrebujeme viac casu.
Kazdopadne precital som si Vas nazor, rozumiem ze ste nastvany a dotknuty a ziadny argument neakceptujete.
jankage
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 25.07.2009 14:30
Zdieľať na Facebook

Spoplatnenie ukazania cisla inzeranta

Príspevok od používateľa jankage »

Nehnevajte sa na mna, ale tymto Vasim krokom, pri ktorom chcete akoze ochranit Inzerenta, ktory uz pri vkladani inzeratu zaplati 3 euro, chcete, aby ludia, co maju zaujem o jeho auto maju VAM znova zaplatit, aby si mohli vyziadat cislo na Inzerenta, to je uz vrchol. Chodim na tuto strankou uz dlhe roky, sledujem ju kazdy den. Velmi ma mrzi, ze idete takouto cestou. Viem, ze momentalne su tazke casy, kazdy hlada peniaze kde sa da, ale aj tak preco to robite? Tie Vase odovodnenia su pri najmensom na smiech. Ved sa opytajte sami kolko ludi predalo auto tym velkoobchodnikom s autami. Boli by ste prekvapeny tym mnozstvom. Nechcem robit nejake rychle a nerozumne zavery, ale toto je podla mna krok, ktorym pridete este o vacsie mnozstvo inzerentov ako pri zavedeni poplatku za podanie inzeratu.
zmotor
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 26.09.2004 13:29
Zdieľať na Facebook

Spoplatnenie niektorých súkromných inzerátov!!!

Príspevok od používateľa zmotor »

Je to super, keď si človek vypýta čísla na 10 inzerentov, lebo chce mať prehľad a potom nekúpi žiadne auto z dôvodu, že buď je predané, je to vrak, nikto neberie telefón, je to vymyslený inzerát alebo podvod. Tak to bude vážne dobrý kšeft iba pre jednu stranu.
Naposledy upravil/-a zmotor v 03.04.2014 08:08, upravené celkom 1 krát.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

greddy7 napísal:admin, uvedom si jednu vec raz a na vzdy... nie ty za to kde za nachadza tento portal ale ludia, ktorý sem chodia na ktorých si odkazaný! Tiez podnikam a tiez som odkazany na ludi, bez ktorých by som nebol nikdy kde som. Tak sa spametaj a nechvastaj sa tu. Su ludia ktorí su uplne inde, ale taketo tupe napady teda nemaju dokonca ani v tej najhlupejsej institucii ako je parlament. Nevymyslel si ty aj tie registracne poplatky? Boha, ako toto este moze niekoho napadnut?
Ano bol som jeden z tych co podporil tu peticiu proti tomu, bol som ten co o tom hovoril v radii aky to je nezmysel a urobil by som preto vsetko aby to uz konecne zrusili, kludne aj takyto test naroda.
Sorry uslo mi ze by som sa tu chvastal.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: Spoplatnenie ukazania cisla inzeranta

Príspevok od používateľa admin »

jankage napísal:Nehnevajte sa na mna, ale tymto Vasim krokom, pri ktorom chcete akoze ochranit Inzerenta, ktory uz pri vkladani inzeratu zaplati 3 euro, chcete, aby ludia, co maju zaujem o jeho auto maju VAM znova zaplatit, aby si mohli vyziadat cislo na Inzerenta, to je uz vrchol. Chodim na tuto strankou uz dlhe roky, sledujem ju kazdy den. Velmi ma mrzi, ze idete takouto cestou. Viem, ze momentalne su tazke casy, kazdy hlada peniaze kde sa da, ale aj tak preco to robite? Tie Vase odovodnenia su pri najmensom na smiech. Ved sa opytajte sami kolko ludi predalo auto tym velkoobchodnikom s autami. Boli by ste prekvapeny tym mnozstvom. Nechcem robit nejake rychle a nerozumne zavery, ale toto je podla mna krok, ktorym pridete este o vacsie mnozstvo inzerentov ako pri zavedeni poplatku za podanie inzeratu.
Preco si myslite ze su na smiech ? Su uplne realne a hlavne ta prva, sme totiz naozaj niekde inde a ked ste niekde inde potom od vas vsetci len kradnu, toto je 100% nastroj ako tomu zamedzit a verte ze som tomu venoval viac ako pol roka casu aby som to rozhodnutie spravil. A inak to zavedenie poplatku uplne v pohode prezilo aj ked asi nikto v to neveril ako ani teraz v to nikto neveri, my sme prave ti priebojnici vsetkym, ak to neotestujeme, neuvidime !

Ak by to bol nejaky ubytok tak to spoplatnenie tu neexistuje a sme FREE ako vsetci naokolo a potom sa vsetci cuduju preco tam su taky navstevnici a taka databaza, netreba asi pisat detaily :-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: Spoplatnenie niektorých súkromných inzerátov!!!

Príspevok od používateľa admin »

zmotor napísal:Tak som sa dnes dozvedel, že sú spoplatnené kontakty predávajúcich na niektoré inzeráty súkromnej inzercie. Veľmi dobrý JOB pre majiteľa stránky! Stačí si vymyslieť dobrý inzerát a peniažky sa budú iba sypať. Alebo stačí, keď tu nejaký podvodník zavesí podvodný inzerát, treba poslať majiteľovi sms a pošle číslo, ktoré je vymyslené alebo ti to nikto neberie. X takých inzerátov je plný internet aj táto stránka. Čo zostáva oklamanej Slovači? Len to, že sa zmieria s tým, že sú minimálne o 50 centov ľahší - krát xxx žiadateľov o číslo!!! Myslím, že tadiaľto cesta nevedie! Asi je to začiatok konca pre túto doteraz aj pre mňa obľúbenú stránku! Asi to admin zmaže ale musel som to napísať!
Uprimne toto by ma ani vo sne nenapadlo, zrovna tu riesim jeden taky podnet pretoze je to o cosi lacnejsie, hned zajtra inzerentovi telefonujeme ci to fakt mysli vazne, nerad by som totiz riesil, ze tu niekto posle 0.50€ uplne zbytocne a potom bude na nas opravnene nastvany. To je ten bod 3. aktualnost a realnost inzeratov este vo vacsej miere !

Moderatori: prosim Vas nic nemazte, nerad by som tu nieco schovaval, nemam dovod, hram cistu hru. Dakujem
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Vážený admin, môj aktuálny inzerát je POSLEDNÝ, ktorý som na tejto stránke zverejnil. OK, nie som zaujímavý zákazník oproti kšeftárom ktorí tu majú desiatky inzerátov, ale zaplatil som si za zverejnenie inzerátu vrátane kontaktu. Toto je totálny vrchol drzosti!!! :3c90: :3c90: :3c90:

btw všetci vaši konkurenti majú tak isto počítadlo zobrazení
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

greddy7 napísal:vediet toto na zaciatku, VASOM zaciatku, ked ste chodili prosit do vsetkých autobazárov, aby u vas inzerovali, bolo vam jedno kto si sukromne kolko zada inzeratov, ako sa zachovate o par rokov, tak by som vas hnal kade lahsie. Myslite si ze tieto vase samaritanske zmyslania, pomozu tomu o co sa snazite nas tu presvedcit? 90% inzeratov si ten ktorý zaujemca najde aj na inom portali a verte mi, ze to tak stale funguje a aj bude. Nechcem len nadavat, ludia si tu precitaju vela veci, najdu sa veci kde si clovek aj najde nejaku radu... ale to ste naozaj odkazaní na toto o co sa snazite? No nic, idem od tejto temy a v klude si pockam ako s tym nalozite. Nemam pravo rozkazovat vam ako mate riadit portal, ale mam pravo rozhodovat o tom, co si zaplatim, to vy nie.A ak si to myslite, tak mi to tu napiste. Podla toho sa zariadim
wau to by som neveril ze tu stretnem niekoho kto ma zrusil na zaciatku a este sa aj prizna, ano robilo to vela dealerov, mozno aj 50% nas poslalo prec, ale my sme sa nevzdavali. Preco nas ignorovali, to sa nikdy nedozviem, asi si chceli vybudovat vlastny portal a zavideli nam, alebo mozno nepotrebovali dalsiu zdarma reklamu, mali biznisu tolko ze nepotrebovali viacej predavat. Pocitam ze sa situacia zmenila po tych 10 rokoch...
Naposledy upravil/-a admin v 03.04.2014 00:38, upravené celkom 1 krát.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

kaskaderTN napísal: btw všetci vaši konkurenti majú tak isto počítadlo zobrazení
Super ze maju, este ak budu mat nasu navstevnost, potom sa mozme konecne zacat pozerat co robit ako oni ;-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja s tým súhlasím. Ak niekto chce kúpiť auto čo i len za 1000 euro, predsa pár eur za pár čísiel ho nezabije. Koľko krát za alkohol a cigarety utratíte viac a tu 50 centov je veľa. Ako už bolo spomenuté, existuje možnosť to obísť cez e-mail a požiadať predávajúceho o telefónný kontakt.

Čiže ja to považujem za veľmi dobrý nápad.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Spoplatnenie ukazania cisla inzeranta

Príspevok od používateľa Acon »

admin napísal:....
Preco si myslite ze su na smiech ? Su uplne realne a hlavne ta prva, sme totiz naozaj niekde inde a ked ste niekde inde potom od vas vsetci len kradnu, toto je 100% nastroj ako tomu zamedzit a verte ze som tomu venoval viac ako pol roka casu aby som to rozhodnutie spravil. ....
Admin, načo tieto reči. Nalejme si čistého vína, je to obyčajný sprostý buseness. Hodí denne pár 1000 €čok a to stojí za niekoľko nasraných inzerentov. Veď na SK je bežné šklbať spokojných ľudí, tak prečo by mal byť bazareu výnimka. A €čka sa predsa hodia nie? ;-) Ale zaobaliť to do akéhosi Ficovsko-ušlachtilého dôvodu je fajn, vždy sa ešte vyprofiluje pár ľudí, čo nato skočia. Osobne tu už neinzerujem práve preto, že úplne rovnako predám auto ak ho dám na akýkoľvek iný bazar zadarmo a kupujúci sa mi dovolá. A to, že mi zavolajú 5x z Áčka ma nikdy nazabilo. Lebo každý, kto kupuje, prejde si všetky weby tak či tak a to auto skrátka nájde.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

admin napísal:
kaskaderTN napísal: btw všetci vaši konkurenti majú tak isto počítadlo zobrazení
Super ze maju, este ak budu mat nasu navstevnost, potom sa mozme konecne zacat pozerat co robit ako oni ;-)
V tom prípade mi je záhadou, prečo mám na ba**s.sk viac kliknutí ako tu. Vy máte návštevnosť vysokú aj kvôli fóru. Ja to nezazlievam, sám robím v niečom podobnom, ale korektné by bolo dať inzerentovi možnosť skryť kontakt na základe vlastného uváženie, prípadne to zaviesť pre každý nový inzerát povedzme od 1.4., ale spraviť to bez upozornenia a súhlasu vrátene už existujúcich - zaplatených inzerátov je drzosť, za tým si stojím. Za ďalšie lobizmus zo strany veľkoinzerentov tu smrdí na sto honov.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných