Auto diagnostika Trnava TT

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

igor444
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.04.2010 16:59
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Auto diagnostika Trnava TT

Príspevok od používateľa igor444 »

Zdravim Vas, viete mi prosim vas dat kontakt na niekoho v trnave, kto by mi vedel spravt diagnostiku na octaviu 1? Chcem ist pozriet jednu octaviu a pripadne ju aj kupit, ale najprv by som chcel tu diagnostiku, aby som nekupil macku vo vreci. Vopred dakujem. ;)
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Diagnostika nie je všeliek, o celkovom stave auta nič nevraví, ak aj má dotyčný občas nejaký problém určite si vie dať chyby premazať
radoslavhornak
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.03.2012 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoslavhornak »

Kabel na Diagnostiku 20 EU a spravis si to aj sam
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

S tým by som vonkoncom nesúhlasil,teda ak si niekto nepredstavuje pod diagnostikou pozrieť do registra závad.
Taká potom je naozaj iba strata času.
Taká čo zmysel má,je ale celkom slušne časove náročná záležitosť,nakoľko iba očami preletieť cca aspoň stovku údajov v podstate dva razy,je na dve hodiny času u ťažkého frajera
igor444
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.04.2010 16:59
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa igor444 »

Viem, ze diagnostika nie je vseliek. Kazdopadne, dokaze odhalit zavady, ktore pri obhliadke urcite neuvidis.

Proste len potrebujem niekoho, kto ma v okoli TT kabel na octavku, ze by sa nato pozrel, ci tam nehadze nejake chyby.

Taaaak, poznate niekoho?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu vôbec nie je reč o lieku,ale o zmysle toho čo sa chystáš robiť.Kábel je pomaly v každom dome pred ktorým Das auto parkuje,ale ak aj pôjde asistovať ku tej kúpe polovica z nich,z toho užitok nebude,ba možno sa urobí ešte väčšia chyba.Ona je fantastický liek,priam medicína,ale v rukách lekára,a to sa mi zdá si nepochopil.Čítaš,čítaš,ale zmysel ti uniká,ja to myslím maximálne dobre.Iba ako námet,rozhodne by som sa poobzeral po chlapcoch od tuningu,autosoft,opravy RJ,v tom čo teraz hladáš sú celkom určite na svetelné roky najlepší
igor444
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.04.2010 16:59
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa igor444 »

No vsak kebyze viem s tym robit, kupim kabel a spravim si to sam. Zalozil som tuto temu, preto, lebo to neviem a hladam niekoho z TT (alebo okolia) kto to vie. Takze stale sa tocime len okolo jednej veci – hladam niekoho z okolia TT, kto vie čo to porobit s diagnostikou. Poznate niekoho v tomto okoli?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nepochopil aj tak , ty tam prídeš s nejakým odborníkom a ten ti zistí že hapruje len nejaký zámok dverí a ty budeš asi celý HAPPY že si zohnal výbornú Octaviu , ved jeden zámok sa spraví, presne to by si vedel urobiť aj ty sám keby si ten kábel mal
radoslavhornak
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.03.2012 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoslavhornak »

mas sukromnu spravu...
tomi-tomi-t
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 10.02.2014 16:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi-tomi-t »

najde sa niekto v TT alebo okoli kto by mi pozrel cez VAG nastavenie autoradia skoda symphony? nenapaja mi koaxial a potrebujem zistit ci je zle radio alebo len nakodovane na pasivnu antenu

dik
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní