pre admina

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

surda
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.11.2007 18:20
Zdieľať na Facebook

pre admina

Príspevok od používateľa surda »

Zdravim.CHcel by som Vas poprosit ci by nebolo mozne nieco spravit v kategorii polnohospodarske stroje,jedna sa mi o to aby zobrazovanie inzeratov bolo podla datumu od najnovsieho po najstarsieho.V kolonke,, Najnovsie,, je to v poriadku,ale potom dalej pri prehladavani su tie inzeraty rozhadzane,cize ten co bol pridany napr.vcera je niekde v strede alebo niekde pri konci.Ked chcem pozriet inzeraty co boli pred dvoma dnami musim prezret okolo 60stranok.Ospravedlnujem sa ak to bolo tu o tom pisane,ale nikde som to nevidel.Dakujem
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ked vela ludi aktualizuje ponuky, co mame s tym robit ked tam chcu mat aktualne datumy jasne ze ich je potom vela. nemienim znemoznit moznost aktualizacie, alebo spoplatnovat tuto sluzbu. na to su tie najnovsie ze su najnovsie pridane... ved o co ide, ide o to aby ste zobrazili inzeraty ktore su aktualne, ak chcete pozriet najnovsie tak viete kade... vlastne co tu riesime? ze nechcete aby tam ludia aktualizovakli datumy , to nie...
surda
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.11.2007 18:20
Zdieľať na Facebook

pre admina

Príspevok od používateľa surda »

vidim,ze sme si vobec ale vobec nerozumeli,nikto tu vobec nehovoril o spoplatneni a dokonca o nechceni aby ludia aktualizovali datumy.Islo mi len o to aby boli inzeraty zobrazene v poradi od najnovsieho po najstarsi.Ak sa nerozumieme je mi to luto(myslel som to tak ako je to na forach napr:http://www.bazos.sk,http://www.agroburza.sk a ine).Prepacte,ze som napisal len svoj nazor.Prijemny den.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

zda sa vam ze to nie je podla datumu ???

http://www.autobazar.eu/sk/brands.php?cat=6

ak ste nahodou mysleli vyhladavanie #1, v tomto vyhladavani je vsetko primarne podla ceny... preto mozno tie dilemy...
surda
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.11.2007 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa surda »

Ospravedlnujem sa adminovi a zaroven mu dakujem,ze mi pomohol kde som robil chybu(ano je to zobrazovanie v poriadku) este raz vdaka :300f:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

admin napísal:ked vela ludi aktualizuje ponuky, co mame s tym robit ked tam chcu mat aktualne datumy jasne ze ich je potom vela. nemienim znemoznit moznost aktualizacie, alebo spoplatnovat tuto sluzbu. na to su tie najnovsie ze su najnovsie pridane... ved o co ide, ide o to aby ste zobrazili inzeraty ktore su aktualne, ak chcete pozriet najnovsie tak viete kade... vlastne co tu riesime? ze nechcete aby tam ludia aktualizovakli datumy , to nie...
Admin s tým aktualizovaním ponúk by sa patrilo niečo urobiť ! Teraz som zhánal nejaké pekné elektrony a pozrel som si komplet ponuku, niečo ma oslovilo , ale čakám či nepribudne ešte niečo zaujímavejšie. Len že pri pozeraní posledne pridaných ponuk cca 3x za den sú stále tie isté inzeráty na vrchu !!! Komu už len pomôže v predaji 3-4x denne aktualizovať svoje inzeráty. Pre informáciu pred rokom som tiež kupoval kolesá a ešte dnes sú tu niektoré z ponúk a stále na vrchu ako minulý rok :38eb: Pekne to lezie človeku na nervy :3c90: Zaviedol by som aktualizáciu na max 1x denne
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

uziv. nesmu pridavat rovnaky inzerat ktory prave zmazali, je tam obmedzenie az za tyzden, z toho dovodu aby sa nedostavali do sekcie najnovsie takto umelo.
Ak to niekto robi tak ho informujeme ze porusuje pravidla.

Skuste mi poslat nejake inzeraty ktore sa tam zobrazuju na vrchu, mozem si na nich posvietit...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný