Cmax 2.0TDCi tečie tesniaci krúżok kľukového hriadeľa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

doki este si rypnem,hovoris ze servisakom nedôverujes ale robil si si to sam a...?Dôverujes sam sebe...nič v zlom.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

...ja hovorim, ze pokazit si to mozem aj sam a zadarmo... Dobrych mechanikov je malo a maju svoj uzavrety okruh zakaznikov - vid. mr. Hlavaty
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

horeli napísal:doki este si rypnem,hovoris ze servisakom nedôverujes ale robil si si to sam a...?Dôverujes sam sebe...nič v zlom.
Ak niekto nedôveruje sám sebe...odporúčam zveriť sa čo najrýchlejšie do rúk odborníkom v oblasti medicíny.... lol
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Ako hovorí môj strýko ani sám sebe neverím chcel som si prdnúť musím gate prať. :40bd: :40bd:
doki-s40
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.01.2014 00:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doki-s40 »

ja si verím, inak by som sa do toho nepustil, a až na ten tesniaci krúžok, všetko išlo parádne .. aj predné priečne závesné ramena som vymenil, aj stabilizačné tyče aj silenbloky stabilizátora všetko spolu s tou spojkou a dvojhmotakom .. ale asi som na to auto moc háklivý a preto do servisu s nim sa mi moc nechce .. teraz nedávno mi vymenili čelné sklo a trval som na tom aby som bol pri tom, takisto keď som dal spraviť geometriu :-\

Najprv som nechápal že aký prípravok ale už viem .. no, bude problém si znovu požičať ten nastroj na predpätie prítlačného taniera, asi si budem musieť vyrobiť vlastný u známeho v dielni.. starú spojku, ložisko tak aj dvojhmotak mám tak ich budem použivať pre referenciu.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných