Lancia y model 840 roztec

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Oco, neviem či to má význam donekonečna rozmazávať, ale to čo som predtým napísal, je jednoznačne pravda, neviem čo si chceš dokazovať.
Lepší obrázok si ani nemohol nájsť, lebo to je maximum, čo býva na plechových diskoch vyrazené.
Ale mi prosím Teba vysvetli, na ktorom z tých Tvojich obrázkov je zobrazené, že na disku je napísané, vyrazené alebo inak uvedené, že sa jedná o disk s upevňovacími dierami na rozstupovej kružnici 112 mm ???
To že to niekto napísal v popise obrázku, to predsa nič neznamená, rovnako tam mohlo byť napísané Mara s Ferom.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nič nerozmazávam len tvrdím , že na KAŽDOM plechovom disku je vyrazené ET , rozmer v palcoch a rozostupová kružnica. Fakt sa mi to nechce utekať dolu fotiť a vešať na net, ale ešte aj disky z trabanta čo mám na vlečke to majú tam bola rozteč 4x125 (asi , už si to presne nepametám).Mám v starom dome možno 200diskov a skutočne každý má tieto údaje vyrazené . Niektoré ešte majú aj koncern ku ktorému patria napr.GM alebo VW.

tu je k tomu aj článok -http://automoto.cas.sk/clanok/187781/ko ... avne-disky
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

ja ti predám 5x120 chceš aj také? ono keď dostaneš jasnú odpoveď prečo to rozoberať do mŕtva? inak 4x98
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Impax : ak si si nevšimol tak sa to tu zvrhlo na filozofickú debatu kde sme si s Witzom vyjasňovali čo je a nie je vyrazené na plecháčoch. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní