Ford chip tuning

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prečo chlapci milený čipkovaný nerobia diagnostiku,teoreticky by mali byť tými najpovolanejšími ?!
Skutočne veľa majiteľov dohnal čip na kraj bláznica,a mám aj takých,pre ktorých je návrat do nečipovaných čias takmer nemožný.Lebo keď problémy začali,tak sa pridalo ešte čosi,a tak sa zaslepovalo,potom kuchalo a upravoval soft,a dnes je stroj po kolosálnych výdavkoch a návštevách x dielní stále z vadou.Lebo už treba len to a ono,a už to bude dobre.Ale nie je. Nech si lámem akokoľvek hlavu,neviem prísť na dôvod, prečo tak zháňanú dobrú diagnostiku chlapci neprevádzkujú.Pokiaľ áno,veď nech dajú vedieť,minimálne sa poteší to množstvo neporiešených.Tí moji čo sa trápia najdlhšie,už boli na tak vychýrených pracoviskách,preposlali mi tak zaujímavé stanoviská a závery z nich,že ak je spravodlivosť,už mali byť vysmiaty a spokojný.A zatiaľ sú iba naštvaný a bez peňazí.
Jeden mi raz na inom fóre naznačil,ako vyzerá jedna jeho sobota a sobotný zárobok za "čipovanie".Iba snívať môže ten čo po chlapcoch čipkovaných opravuje.Asi to takto má byť.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 20 neregistrovaných