možnosť pridať k inzerátu odkaz na FB profil

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

áno
2
33%
nie
2
33%
je mi to jedno
2
33%
 
Celkom hlasov: 6

zvolenboss1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.02.2009 16:49
Zdieľať na Facebook

možnosť pridať k inzerátu odkaz na FB profil

Príspevok od používateľa zvolenboss1 »

Myslím si že by bolo dobré keby tu bola možnosť priradiť k inzerátu niečo ako svoju vizitku na FB a po rozkliknutí by to presmerovalo na profil na FB, hovorím o možnosti nie o povinnosti, mohlo by to pomôcť k dôveryhodnosti predajcu, keď by som napr videl jeho niekoľko ročnú históriu príspevkov a iných faktorov dopomohlo by to utvoriť si akú takú predstavu o človeku, či je seriózny a pod. Samozrejme aj to sa dá sfalšovať fake profilom no ani to že sa niekto rozpíše pri inzeráte mi v tejto dobe na dôveryhodnosti nepridá a toto by bolo len dobre.
Pre mňa je dôležité zistiť čo najviac o človeku od ktorého chcem kúpiť auto a len podľa nicku a čísla to nie vždy ide.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Skôr by som bol za celkové zrušenie FB :d :D
Stále mi nejak uniká pointa prečo by som mal vešať informácie o sebe na nejaký web, trebárs niekto môže namietať, že to je dobrá vec ak niekomu šlohnú auto, ale niektorým možno uniklo že práve FB bol napríklad zdroj informácií pre zlodeja pred krádežou :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní