Nikdy nebúrané ! =Búrané

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ono je fakt, že nehavarované/nebúrané sa dá pochopiť hlavne ako že sa v takom stave nepredáva. Nikdy nehavarované = nebolo havarované nikdy pred tým, resp. je opravené tak, že je to dobre zamaskované ;-)
No v každom prípade je slovné spojenie (aj keď asi v súlade s pravidlami SK pravopisu) nikdy búrané alebo nikdy nebúrané, naozaj trochu čudne znejúce.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Aj tak - možnože som ešte priveľký optimista, ale aspoň polovica z áut, ktoré sú "nikdy búrané", búrané už boli...
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

a vie mi niekto vysvetlit pojem...burane auto...?Ak mam do vyklepania a nastriekania blatnik,alebo do vymeny naraznik..,da sa pouzit slovne spojenie..burane?Ak clovek by v inzercii pouzil tieto slova,v zivote by auto nepredal,pretoze poondiate slovacisko hned vidi,nielen blatnik a naraznik,ale ohnuty ram,motor skoro v kabine,itd...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tak uvediem, že bol menený blatník, alebo niečo. Je rozdiel ak je rozflákaný predok na kašu a mené nosníky akop keď je chytená špica nosníku a pár drobností. Ale aj to by som rád vedel.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných