Subaru Impreza WRX STi - kupa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

jergusd napísal:nerozumiem tomu keď niekto chce automobil ktorý je na zimu ako stvorený no on ho nechá v garáži stáť... :203:
:d :D :d :D :d :D
precital som cele vlakno mozno je uz aj po datume ,niektore prispevky mi pripadaju ako hlasky zo zakladnej skoly, myslim ze poniektory ani neriadili stvorkolku ako drzi ako sa sprava ako moze vyletiet a ako s plynom, pravidlo jedna, uz ked vpalis do zatacky a citis ze vynasa v ziadnom pripade neuberat
:hero: :hero: :hero:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: wrx

Príspevok od používateľa ivko1 »

ulba napísal:... ano mam velku dylemu ci subaru alebo evo
EVO je viac "user friendly" Subaru má výhodu inde, a to takú že ponúka bežným ludom autá s pohonom 4x4 , tam Mitsubishi na dlhú dobu zaspalo a snád si na každodennú cestu do práce nebude niekto kupovať EVO...
V Mitsubishi sa nezobudili ani dnes, klasický Lancer stále iba s pohonom jednej nápravy, taký človek čo ho chce si nebude kupovať ASX, či Outlander
ulba
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 02.01.2007 08:51
Zdieľať na Facebook

neviem

Príspevok od používateľa ulba »

v kazdom pripade by trebalo skusit jednu i druhu variantu nie kazdemu pasuje to same ,impreza vyzera dost obycajne ,nove evo uz len maskou vyraza dych a vkonecnom dosledku si odpovedzme na jednu velmy zavaznu otazku kam by sme s tym chodili zere to ako smedna krava :40bd: a poviem rovno toto uz nieje o autach to je o emociach jedinecnost sa neda zaplatit je jedno ci mas evo alebo imprezu alebo inu ale nadupanu karu ostatne auta su len na vsedny den
Kikio6
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.10.2010 14:30
Zdieľať na Facebook

Subaru Impreza 2,5 STI

Príspevok od používateľa Kikio6 »

Zdravím chalani nestretol sa niekto s jedným cuknutím pri 2500 otačkach ? niekedy mi to dosť lezie cez hlavu stale to raz cukne pri 25000otačkach či iž na jednotke či dvojke .
Auto ma 23 000km r.v 2008-2010. Diagnostika neukazuje žiaden problem :( :(
Keby mi vedel niekto pomocť s týmto tak davam email: radoslav.putnocky@centrum.sk.
Diky moc
pety
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.11.2004 11:48
Zdieľať na Facebook

subaru impreza wrx 2.0

Príspevok od používateľa pety »

zdravim mam taky problem moje subaru wrx 2.0 mi zacalo vinechavat v otackach a na volnobech ok nestretol sa stym uz niekto? dakujem

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní