madarské prevozné značky " P " čkové

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

prevozneznacky
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 16.10.2010 15:30
Bydlisko: slovak repablic
Zdieľať na Facebook

madarské prevozné značky " P " čkové

Príspevok od používateľa prevozneznacky »

" P " čkové madarské opravarenské servisné značky su určené výhradne pre madarské autoservisy ktoré potrebujú previezt auto v ramci madarska... okolité štaty majú podpisanú rámcovu dohodu o neuznavaní týchto značiek pri prechode hranicami ... na slovensku sa už vyskytli prípady kedy boli značky zadržane a hrozilo aj zadržanie vodičkeho preukazu.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

A co teraz ? :)
STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

teraz si dame deli. mas si znacky objednat v trnave,nemecke,s ktorymi dopadnes tak isto ako z madarskymi,pretoze su to znacky co platia v eu,ale len na vozidla zakupene v krajne ich vydania :4012:
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

co nejde biznis, ked treba robit bububu?
podstavek
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.02.2007 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa podstavek »

Nestraste tu ludi. Pouzivame tieto znacky zopar rokov aj my a este problem nebol. A to nas nejedna hliadka kontrolovala a lustrovala ich platnost. V Nemecku nas okrem dialnicnych kontroloval aj interpiol a ziadne zadrzanie, ci odobratie vodicskeho preukazu nehrozi. Su to ciste znacky.
arpi111
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.03.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arpi111 »

Aj ja som 5 rokov používal Madarské P-značky ale veru vlani od júla na 100% neplatia.
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero123 »

Preco vlani od jula?? Nepodelis sa o skusenost??Je mnozstvo ludi co ich ponukaju aj ja o nich rozmyslam tak skus...
arpi111
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.03.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arpi111 »

Od 2008 do mája-júna 2013 sa mohli v pohode používať v celej únii. Zákon je v Madarsku taký,že tie tabulky nesmie používať len občan Madarskej republiky a musí mať VLASTNÚ firmu na ktoru boli tabulky vystavene a na Slovensku v pohraničných mestách alebo v Rakúsku policajti zbadali tieto značky,tak sa už aj otáčali a potom vysoká pokuta a furt ich chceli odobrať....inde na Slovensku som ich v pohode používal,nebol žiadny problém....
prevozneznacky
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 16.10.2010 15:30
Bydlisko: slovak repablic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevozneznacky »

Dakujeme za vas prispevok .. aj my sme chceli vyuzivat tieto znacky pre nasich zakaznikov a prave pre to zistujeme ake su skusenosti s tymito znackami na slovensku.
tibor.b
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 29.11.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor.b »

:38eb:
Naposledy upravil/-a tibor.b v 13.04.2014 20:07, upravené celkom 1 krát.
pumpac
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.10.2007 23:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pumpac »

Ahojte, aj ja som mal problém s týmito značkami. V minulosti som ich tiež používal, ale v januári ma pri Komárne zastavila polícia a keby som im nedal 500€ chceli mi zobrať vodíčák. Musel som dať značky dolu a volať odťahovku. Rozhodne neodporúčam tieto značky používať
automoniq
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.03.2008 01:15
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Neodporúčam používať tieto značky

Príspevok od používateľa automoniq »

Aj naša firma dlhodobo používala tieto servisné „P-čkové“ maďarské značky až do doby keď nás v Komárne zastavila hliadka a zobrali mi vodičský preukaz. Radšej sme ich teda prestali na Slovensku používať. Neskôr sme s nimi mali problémy aj v Rakúsku a dostali sme 500€ pokutu. Neodporúčam tieto značky používať. Jazda s týmito značkami = jazde bez EVČ a môže Vám byť odobratý vodičský preukaz až na dva roky pokiaľ nie ste občan Maďarska a neprevážate maďarské auto.
marekdl
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.01.2011 23:45
Zdieľať na Facebook

PODVODNICI z PREVOZKY:SK

Príspevok od používateľa marekdl »

Tieto značky ponukaju na prevoz aut "priatelia" z webu prevozky.sk Podviedli aj nas pri individualnom dovoze z DE. Vsetky doklady mam v originale a rad ich aktualne posuvam slovenskej prokurature. Takze pani z webu PREVOZKY.SK su podvodnici a dopustaju sa podvodu. Pozor na nich! Kupte radsej prevozky priamo v DE. Autam zdar
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pýtal si si značky na prevoz auta z Nemecka? Je to v tých papieroch vyslovene uvedené, že ich môžeš použiť mimo Maďarska?
marekdl
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.01.2011 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekdl »

ANO, objednavka výslovne na dovoz vozidla z DE.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných