Sting Ray 1965, 500tis. míľ a jeden majiteľ

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

klasických amerických áut je hafo a sám by som si vybral niekoľko,kotré boli alebo sú mojim nesplneným snom: https://www.google.com/search?q=classic ... =638&dpr=1
No na prvých miestach sú u mňa stále európske autá
martinzupa
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 10.09.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinzupa »

Dobre rano stara mama :)

A co tak Cecko, 2014 hmmm, to asi nebude nejaka starina za 37500$ priamo od dealera. Dobre, treba k tomu este pripocitat DPH(vivat Fico) 7percent tak treba nejake tie 3 tisicky prihodit.

http://www.mercedesbenzofsarasota.com/n ... b9er315026

A Trojka? das nejaky smiesny downpayment a mesacne splatky od 259$...

Nejaky Nissan neviem ako sa vola, velky sedan novy 12000$...

Dufam ze mi uz trosku verite, samozrejme ze hovorime o benzinovych verziach, v pripade BMW nic menej ako 328i sa tu ani neda kupit.

Vazeni keby sme aspon trosku viac cestovali tak prideme domov a tu cervenu cvargu vyzenieme capicami raz dva.

STK na Floride? Brat sa smeje. Nic take tu proste neexistuje. Predaj auta? zalezitos sekundova. Zapisat tazne? kto by sa tu s niecim takym zaoberal. Zapisanie ineho rozmeru pneu do technicaku?....prosim? nic take tu neexistuje.
Ked ma auto svetla brzdi a trubi, je sposobile...
Preco si toto neurobime aj doma? preco si nechame skakat po hlave?
Ved tu sa da normalne prihlasit aj anglicak s volantom na druhej strane, je to vasa osobna vec...
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Stara dobra Amerika, stale to tvrdim, tu u nas budeme platit aj za vlastny prd.
peter121
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 23.01.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter121 »

martinzupa napísal:

Nejaky Nissan neviem ako sa vola, velky sedan novy 12000$...

v pripade BMW nic menej ako 328i sa tu ani neda kupit.
ad1- ten suprový nissan za 12 000 doláčov je taká americká thalia- naozaj nieto čo závidieť.

ad2- v USA sa bežne predávajú tie isté motorizácie, čo v európe (pochopiteľne okrem dieslov- s výnimkami). U bmw kľudne kúpiš 320i a pod.

Inak súhlasím, že USA je viac automobilová krajina ako Slovensko, ale prehnaná "mytizácia" zo strany gastrarbajtrov ma zvykne rozčuľovať. Každý truľo čo tam 2 mesiace dokladal vo Walmarte regále má neochvejnú potrebu oznamovať nám, prízemným Slovákom aký raj na zemi Emerika je.

Nie je. Len počkaj, keď ti bude treba ísť do nemocnice. Ešte dva razy prerátaš, koľko centov si ušetril na litri benzínu..
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

USA sú USA, to sa síce dá porovnaávať so Slovenskom? ale načo? lepšie by bolo prebrať to čo majú dobré - min. byrokracie, ľahké vybavenie čohokoľvek, platenie daní, rovnosť šancí, platenie za poctivú prácu. Nič viac by som ani nepotreboval. Celé Slovensko sa zmestí do jedného predmestia väčšieho mesta na západe a hráme sa tu na pupok sveta. Našim futbalistom už ani Gibraltar nemôžu dať do skupiny....
nobel22
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 14.12.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nobel22 »

Naozaj,ked pocuvam nieco o Slovensku, neprichodi mi nic ine povedat , iba SEDLAC, ZOBRAC, ved nas vo svete beru stale ako pastierov oviec-vid reklama o Slovensku.
Zil som v USA a poviem vam ta unia -ich NEZMYSLY- z nas urobia koloniu vygumovanych ludi.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

peter121 napísal:To neni možné! Rýchlo niekto prepočítajte, koľko km denne by musel najazdiť a koľko mu chevrolet za túto nehanebnú reklamu platí. Do toho autobazar.eu team!
Čo na tom nie je možné? Ja jazdím o polovicu kratšie ako on a keď zrátam len autá ktoré som mal dlhšie, cez pol milióna sa prehupnem hneď.
Aký je problém najazdiť za 50 rokov 800 000 kilometrov? Však to vychádza 16 000 ročne :d :D Keď chceme byť detailisti, tak za 48 rokov je to 20 000 ročne.

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní