navigacia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: niner, mhlavaty, Atlas, LOCHNESS, foter

potok123
Dátum registrácie: 08.08.2022 20:36
Zdieľať na Facebook

navigacia

Príspevok od používateľa potok123 »

Dobry deň,váženy priatelia. Mal som činske 2din autoradio. Bola tam mapa igo primo. Stačilo stlačiť ikonu igo. Netrebalo nastavovať nič, ani trasu. Na displaji mi ukazovalo okolie a hlavne prekročenie rychlosti. Po čase radio umrelo. Nove radio tiež čina ma sygic, waze, doinštaloval som rôzne ine, ale ked nenastavim trasu žiadna mapa mi prekročenie rýchlosti neoznami. Neviete o nejakej gps offline aplikacii ktora to dokaže. Ja už som skušal všeliake speedometre ale za dva tyždne som nenašiel nič. Ak mi niekto poradi, vopred dakujem.
Používateľov profilový obrázok
cenamcic
Dátum registrácie: 24.06.2022 21:21
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa cenamcic »

A prečo si tam nedoinštaluješ iGO? :41c2:

Ale nemyslím si, že by po to po chvíli nastavovania nezvládla aspoň jedna z vyskúšaných.
martincichy
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pouzivam obcas sygic na androide a aj bez nastavenej trasy mi zabzuci, ak sa mu nepaci moja rychlost, ktorou prave idem. Ale... nespoliahaj sa na navigaciu. Mas sledovat aktualne dopravne znacenie a nie to, co je nahrane v aplikacii.
potok123
Zdieľať na Facebook

Igo software stiahnem,ale potom si to na stiahnutie mapy pýta zaplatiť s nejakov kartov ktoru nemam. Aplikaciu ktora pracuje na pozadi nejakej mapy a oznamuje prekročenie rychloati a ine sa mi nedari najť. Tak či tak dakujem za vaše odpovede.
cenamcic
Zdieľať na Facebook

Nemáš platobnú kartu?! Obrázok

A dá sa aj zadarmo, ale to na inom fóre...
potok123
Zdieľať na Facebook

Kartu mam v poštovej banke,ale tou sa neda. Keby si mi prezradil to forum, tak to by bolo perfektne a chvalil by som ťa kolko by som vladal. Verím,že by si mal pocit dobreho skutku a určite by sa ti lepšie spalo.
cenamcic
Zdieľať na Facebook

Akože karta PB neumožňuje platby na internete?! To je nejaká kravina, nie? Netreba to len povoliť cez internet banking?

Verím, že keď hodíš do Googla iGO maps alebo licence tak nájdeš čo potrebuješ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných