Ford Focus - elektrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sojos
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.08.2010 18:00
Zdieľať na Facebook

Ford Focus - elektrika

Príspevok od používateľa sojos »

Zdravím forďakov,nestretol sa niekto s takým problémom?-idem po dialnici a zrazu sa mi rozsvietilo osvetlenie interieru,osvetlenie pod nohami,kontrolka ručnej brzdy prestalo ukazovať vonkajšiu teplotu,auto ide ako má,je to FOFO 2005 100 kW,vdˇaka za odpovede.
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

co je v pamati poruch ?
sojos
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.08.2010 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sojos »

cau mustafa...,diagnostika mi svietila asi 2 dni,potom zhasla takže som ani nestihol ísť auto napojiť na PC,auto jazdí ako má akurát raz to blikne potom je to v normále-myslím teplota,kontrolka ruč.brzdy a dialkové ovládanie.
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

zla odpoved
pamat nacitaj v kazdom pripade, dolezite poruchy sa tam zapamatavaju, takze nieco by sa tam mohlo dat vycitat
moze to byt aj nejaka zla komunikacia, ale aj kontaktova zalezitost, u tychto rocnikov vedia robit problemy aj pristrojovky...mas to auto dlhsie ? ze vies ze to predtym dlhsi cas islo dobre, resp odkedy to zacalo robit ?
sojos
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.08.2010 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sojos »

auto mám presne rok a urobilo mi to prvý krát,ale rozmýšľal som či to nemôže mať súvis s opravou riad.jednotky motora,ktorú mi robili asi pred mesiacom.dám to na PC a potom sa Ti ozvem,zatial dík.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných