V Nemecku zacali jazdit mega supravy...

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

trucker..,dovolim si trosku ta poopravit,dopozeral som cely program...Na tankstelle mozu tankovat,ale nesmu parkovat,len na Autohofoch,ktore boli na to upravene.tieto tahace-vlaky maju vyvinuty specialny GPS program,ktory soferovi dokaze oznamit povedzme zjazd z dialnice vyratavajuc mu polomer zakruty tj.ak je zakruta ostrejsia a teda nemusi sa zmestit,pokracuje do dalsieho zjazdu....Hovorim to dost laicky,nakolko to nieje moja paleta a len to,co som zachytil...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Budem oponovat. Pri hodnote IQ nemeckeho truckera to bude sodoma gomora. V Europe su v riadeni tohto typu suprav no.1 severania,hlavne Svedi. :4012:
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Mozno preto ze tam tak jazdia najdlhsie :-D.
meeo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 26.02.2009 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meeo »

jergusko,ja nevravim,ze man je zly kamion,mam s nim osobnu skusenost,a musim povedat,ze do toho auta sa naozaj da zalubit - kabina,komfort,hlucnost,ovladanie- proste super! Problem nastava,ked si ho chces nechat viac ako 2roky/300 tis.km Na firme dlhodobo jazdime len dva druhy-MB Atego a MAN TGL(firma slape viac ako 8rokov) a realny vyvoj na zaklade vlastnych skusenosti je,ze sef povedal,ze uz nikdy-opakujem NIKDY nekupi MAN.Tolko pokazenych motorov,vstrekovacich systemov,rozpadnutych prevodoviek,utrhnutych srobov na napravach,k tomu vsetkemu sustavne vypisovanie neexistujucich zavad na pristrojovke,atd... no proste nekonecny problem.Neposudzujem na zaklade jpp,ale na realite.Ved kazdy kto kedy porovnal atego a tgl,vie o com vravim(atego je cisty traktor,komfort nula),ale uz som tu napriklad raz spominal,mame zopar kuskov atega,ktore maju hodne cez milion km,a veselo traktoruju dalej.Co myslis,kolko MANov nad 450 000 km u nas jazdi?mame 10ks man,12ks atego.
p.s. Ved ako sa hovori,trh je najlepsi kontrolor kvality-pozri si ceny ojazdenych nakladiakov,schvalne,ze ktore najviac stracaju na cene! to myslim hovori samo za seba.
Ale inak,mier,ja by som tiez najradsej jazdil MAN,len nech uz niektore detaily dotiahnu,a nie ze sa mi zadrie NOVY,cca 70tis.km v RUMUNSKU!Ti poviem,nuteny tyzden v tej krajine ma z MANu na dlho vyliecil.
meeo
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 26.02.2009 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meeo »

roman66666 napísal:trosku mimo ale tyka sa kamionov, je fakt pravda ze ziarovky vydrzia velmi malo? som sa hadal s jednym vodicom ktory mi tvrdil ze mu vydrzia tak 2tyzdne, ja som tvrdil, ze to nie je normalne a musi tam byt nejaka vada, dostal totiz pokutu za nezapnute svetla a ze si ich musi setrit :203:

bezny problem,hento so ziarovkami,ale problem je myslim,v kvalite samotnych ziaroviek-niekedy vyracham krabicku aj za tyzden,(hlavne 5W) a niekedy vozim jednu aj rok...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Desat privesov :42f8:
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

neni to nahodou povolene aj unas ? lol nedavno som stretol kolotocarov na liazke a tahala 2 vlecky ci oni maju nejake specialne povolenia ? :28b7: lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
juraj15
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2011 10:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj15 »

oco13 napísal:
Roadrunner napísal:A A najradšej mám takých diletantov, čo vykrikujú (niekde to počuli) aby len boli kamiony spoplatnené, veď to ONI !!! môžu za zlý stav ciest.

si skutocne jeden z tych hlupich.
vo vyrobe nemaju kde tovar uskladnit, velakrat z vyroby ide rovno na kamion a ten tam stoji cely den, na vykladne nemaju skladove priestory, lebo to stoji peniaze a velakrat nosia tovar a auta priamo do vyroby a kamion tam stoji cely den.
radim ti nestaraj sa do niecoho comu nerozumies.

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní