Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Ja si kazdy den zapnem ab.eu.

A som si isty ze si beznazorovy kus debila.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

vsevetko : kolko krát ti ešte treba napísať že zdielanie cocotín z facebooku nikoho nezaujíma, je to najväčší zdroj hoaxov, klamstiev a nepodložených informácií...

A pre istotu ti pripomeniem že ani články z pochybných medií ako Kotlebovský Hlavný denník, či Hlavné správy, Infovojna, Kulturblog... alebo nebodaj pochybné české weby tiež nikoho nezaujímajú

Lebo potom ja v práci musím počúvať od deb***ov ako odsúdili nevinného Kováčika na 14 rokov a nič na neho nemajú ...
Ale ked sa ho opýtaš odkial Kováčik zobral v roku 2017 204000€ v hotovosti a vložil si ich do banky, banka nahlásila podozrivú transakciu a polícia to vtedy nechala tak pozerá ako PUK a vraví že to bude nejaká blbosť...
A presne takýto ludia idú potom mudrovať aj okolo covidu, vedia o všetkom čo im vyhovuje, to čo by nevyhovovalo o tom nevedia ani prd
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

oficialne statistiky Chorvatska, poskytovane chorvatskymi uradmi : https://www.worldometers.info/coronavir ... y/croatia/
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa vsevetko »

Účinná liečba Covidu-19 https://www.ta3.com/relacia/22031/ucinn ... -covidu-19

Tak pani doktorka, by chcela aj naďalej liečiť Ivermektínom...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

A teraz by si ešte mohol napísať čo si tým chcel povedať...
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa vsevetko »

Kto chce môže, po zhliadnutí tej debaty porozmýšľať, či tu ide ešte o zdravie ľudí. Prognóza ťažkého priebehu, "lieky", zahltenie nemocníc, očkovanie a nakoniec budúce vlny...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne, vsetci politici chcu mat totalne chorych ludi aby ich mohli ovladat cez 5G siete. Po nicom inom netusia, len po uplnom resete a novom svetovom poriadku.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

vsevetko napísal: 15.10.2021 22:29 Kto chce môže, po zhliadnutí tej debaty porozmýšľať, či tu ide ešte o zdravie ľudí. Prognóza ťažkého priebehu, "lieky", zahltenie nemocníc, očkovanie a nakoniec budúce vlny...
Pýtal som sa v zmysle toho liečenia Ivermektínom, kde je dokázané odborne aj sedliackym rozumom že nefunguje!!!
Celý svet ním nelieči, len nejaká jedna p<>a na slovensku by ním liečila...
A už ti bolo aj vysvetlené, že keby fungoval, tak "pharma" firmy by ho len začali vyrábať 100x násobne viac ako vyrábajú, nič by nestál vývoj a nabalili by sa brutálne...

Prečo sa to nedeje? Daj logickú odpoved z vlastnej hlavy...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa oco13 »

Napríklad taký ja by som to liečil Viagrou a stúpla by aj porodnosť. :430d:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi vám to ešte nedošlo,ale jediný spôsob ako odstaviť blbečkov dezinfoscény je ich ignorovať a nereagovať.Vy tu takto reakciami celé legitimizujete,presne ako novinári čo bežia na každé uprdnutie megalotra Fica.Keby sa s ním nik nebavil,už by bol vecou histórie.Bez publika - nula
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa achada »

Hovnometko, uz je o tebe aj pesnicka! :40bd:

smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa smarik »

Ale ste to dotiahli do extremu dezolati!

Ak uz i teraz ludia nepochopia ze ockovanie je k niecomu dobre, tak musia byt uplne mimo.

80 : 20 v nemocnici.

Ale tesi ma, ze zaujem o ockovanie stupa.

Pekny vecer prajem.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja sa teším na čoskoré zavedenie povinného očkovania.
Každý má šancu sa prihlásiť čím skôr, lebo potom bude zasa nával, nebudú stíhať a každý sa bude chcieť predbehnúť v poradí. :pa: :pa: :pa:
Pre menej chápavých, čo tvrdia že ked sa prestane testovať tak covid zmizne...
To určite, lebo netestovalo sa poriadne celé leto, zdravý nie, len príznakový a teraz máme plné nemocnice. Evidentne taktika Kotlieb zlyhala
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa vsevetko »

Obrázok


Je treba vytvoriť nové HOAXy, tie terajšie sa už stali realitou.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moze to byt tym ze 25.11.2020 bolo davno a odvtedy sa situacia zmenila ?

aj ockovanie proti tetanu, ciernemu kaslu a janeviemcomu bolo povinne uz desiatky rokov dozadu. Tak preco nie dnes ? Neboj, vy blazni odporčiví si najdete sposob ako "vyhupat" so systemom pretoze nie ste ziadne sproste ouce.

Ja by som v pripade kolabujuceho zdravotnictva jednoducho odoprel zdravotnu starostlivost odmietačom. Nemas pichnutu injekciu, nezobereme ta do nemocnice, skap si doma na Kovid ktory si odmietal. Tvrde ? Nie. Fasisticke co radi vykrikuju Kotlebovci ? Ummm nie. Fasizmus je nieco inaksie.

Proste nech si kazdy nesie dosledky svojho rozhodnutia.

Co nam chyba ? Politicka moc/schopnost nieco taketo presadit do praxe. Lebo ked z 5.5 miliona obyvatelov v krajine, 4 milionov volicov mas 2.5 miliona odmietačských kktov ktori najlepsie vedia ake su vakciny strasidelne zle...

ozaj, si nam zabudol povedat nieco o sebe. Co si vystudoval, cim sa zivis, ake je tvoje vzdelanie a vseobecny rozhlad, kolko clankov ti vyslo v odbornych lekarskych publikaciach ze tymto veciam rozumies DALEKO LEPSIE nez najlepsi vedci a kapacity na svete... chapes take prakticke veci. Nielen vykrikovat v krcme ze biočipy, TO VAS BLAZNOV UZ DAVNO PRESLO lebo ste zavetrili ze to je asi strasna kravina...


edit : ked budes pisat o svojom vzdelani, nezabudni ze sme UPLNE NAJHORSI NA SVETE co sa tyka umrti na kovid, s kovidom, pod kovidom, poza kovid. Uplne najhorsi na svete. Uplne. Na celom posratom svete.

Co s tym chces urobit ? Nic ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Zamknuté

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní