Jeep Compass 2009 2.4 manuál

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

civicvtec
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 05.04.2012 20:15
Zdieľať na Facebook

Jeep Compass 2009 2.4 manuál

Príspevok od používateľa civicvtec »

Ahojte, mám možnosť kúpiť hore spomínané auto za veľmi dobrý peniaz, naj. 71 000km. kúpené na SR. Motor je 2,4 benzín 125 kw. Išli by ste do takého auta? Má ho vôbec niekto? AKo je to zo servisom? Veľa som toho nenašiel ohľadom auta. Ďakujem
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

je to bezna skladacka. Napr. motor je povodom Hyundai - tzv. World engine - vyrobeny konzorciom Hyundai, Mitsubishi, Chrysler, Daimler.

Preto napr. motorove veci budu zhodne s motormi zo Sonata NF a Kia Magentis
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Žena má automat a po čase som jej dal namontovať plyn nakolko má denný nájazd cca 90 km. Spotreba benzín plyn rovnaká 10,5l.
Predné ramená sa menia pravidelne po roku čo dosť nechápem ale na Viane mám 263000km a ešte sú bez chyby. Tu som menil po 40000km prvý krát. Neviem ako manuál ale v automate mám uzávierku a redukciu L . V zime a v teréne to je ovela lepšie ako Sportage a podobné SUV ( zapadnutú Kiu som obehol a vyšiel späť na cestu). Plecharina a doplnky sú najlacnejšie v Polsku cez autofra = allegro. Je to dosť sparťanské auto ale nevyžaduje si žiadnu špeciálnú údržbu (mimo prednej nápravy). Už som to tu niekde spomínal narazil som do stáda diviakov v 90km/h a rozbil som len nárazník teda plast. Tá kolajnica pod ním sa ani nepohla. Žena má na ňom odraté všetky rohy ale to je údel parkovania v centre BA. Ak chceš dáke info napíš ss.
civicvtec
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 05.04.2012 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa civicvtec »

chlapi, má ten motor Turbo? ja si myslím, že nemá. Turbo má len CRD. 2.4 vvt nemá turbo, však? Motor je poháňaný reťazou alebo remeňom?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Je to atmosferický motor bez turba...

Inak pozeram že si dosť zmenitl výber, nedávno si uvažoval nad bežným sedanom a dnes väčšie SUV, ja už v týchto novších Jeepoch nemám takú dôveru.
Informácie hladaj na off-road forach
civicvtec
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 05.04.2012 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa civicvtec »

O Jeepe som ani " nevedel" ponúkol mi známy, ktorý mi rieši autá. Chcel som mazdu 6, ale som ako keby sklamaný, že žiadne ani niesu, resp. ani Accordy 2.4 Vtec nie su nejake, ktoré by sa mi páčili. Pozerál som aj Legacy - to isté..Lancera som pozerál..už som až tak klesol, že som pozerál aj Octáviu 1.6 benzín. Momentálne fakt neviem. Predal som civica 1.8 Vtec 2006 a momentálne jazdím na saxe 1996 1,5 D :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných