SUV do 15 000e

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PETER777
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01.04.2006 21:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PETER777 »

Fak itstar ak máš písať bludy tak jeb nato, mám teraz 2,5 l OUTBACK automat benzín-plyn a jazdím tak že ani jedna s tých harabúrd čo máš ma neobehne a spotrebu mám 11l LPG, tak si to prerátaj a potom táraj :3020:
itstar
Príspevky: 582
Dátum registrácie: 12.10.2007 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa itstar »

PETER777 napísal:Fak itstar ak máš písať bludy tak jeb nato, mám teraz 2,5 l OUTBACK automat benzín-plyn a jazdím tak že ani jedna s tých harabúrd čo máš ma neobehne a spotrebu mám 11l LPG, tak si to prerátaj a potom táraj :3020:
Dalsi mudrlant. Ak chces teda pisat, tak pis k veci,a podstatne info. Aj ja viem so Sorentom zajazdit po 7 litrov na 100 km/h ked pojdem na 5 ke 70 ... Uplne mi pomohla informacia, ze jazdis za 11, s toho si urcite vycucam to, kde jazdis, ci jazdis mesto, dialnicu, okrsky.

Nikto ma nebude presviedcat, ze pri sviznej jazde s 2,5 litrovym foresterom to bude zrat v cisto mestskej premavke 11 litrov... Mesto ratam ako MESTO, to znamena zapchy, semafori, stale rozbeh brzda. To berem pod mestom. Ostatne, v kazdom vecsom meste normalna vec. To ze niekto prefici o 10 vecer prazdnym mestom, pre mna nie je mestska premavka...

Nikto ma nepresvedci, ze 2.5 litrovy benzin, bude zrat ako 2.5 litrovi diesel, pri rovnakom style jazdy... Ako sa spominalo v inych temach, tvoj benzin ty neponukne ani zdaleka tolko krutiaceho momentu, ako diesel, ktory ty ponuka vykon v celom spektre otaciek, co vecsinou u atmosferickeho benzinu chyba.

Ako som spominal, u SANTA FE, o nieco tazsom aute, s motorom 2.2 CRDI 119 KW, som mal priemerku 8,5 litra. A jazdil som nosu s toho mesto. V sorente v tamtej motorizacii som nejazdil, ale neverim ze priemerky budu o moc vyssie.

A ci jazdis na plyn, alebo benzin, pri dnesnich splynovacoch je jedno, nakolko uz to zere skoro rovnako ...

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných