POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Moderátori: mhlavaty, foter, niner, Atlas, LOCHNESS
-
db69
- Príspevky: 2539
- Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
- Bydlisko: okr. Galanta Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
presne tak.
Teraz pošlú pokutu majiteľovi,a ten má možnosť podať vysvetlenie a meno vodiča čo urobil priestupok.
Po novom to pošlú majiteľovi,a ten MUSI zaplatiť a potom si to môže vymáhať od šoféra čo urobil priestupok.
To preto lebo ludia dávali kadejaké rumunské/ukrajinské mená a adresy .
Takto to majú ľahšie.
Teraz pošlú pokutu majiteľovi,a ten má možnosť podať vysvetlenie a meno vodiča čo urobil priestupok.
Po novom to pošlú majiteľovi,a ten MUSI zaplatiť a potom si to môže vymáhať od šoféra čo urobil priestupok.
To preto lebo ludia dávali kadejaké rumunské/ukrajinské mená a adresy .
Takto to majú ľahšie.
-
oco13
- Príspevky: 19105
- Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
- Bydlisko: okr.nové zámky Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Neverím že si nepochopil čo tým chcel basnik povedať, ale napíšem to rovno. Z ekonomickeho hladiska je najlacnejšie mať starú vraždu napásanú na bieleho koňa. A ten nemusí nič, sú zdokumentované prípady našich spoluobčanov čo majú na mene viac ako tisíc aut.Po novom to pošlú majiteľovi,a ten MUSI zaplatiť
-
db69
- Príspevky: 2539
- Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
- Bydlisko: okr. Galanta Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
oco13 pochopil
len som presnejšie opísal ako to bude fungovať po novom.
To že majú naši opálený spoluobčania priestupkovú imunitu je iná vec.
To už funguje roky.Nemáš € ,nezaplatíš, dajú (automaticky) to exekútorovi .
Ten nič nevymôže ,tak všetky úkony zaplatí ten kto to zadal.
po novom to môže byť aj obec .Tak ako v CZ
len som presnejšie opísal ako to bude fungovať po novom.
To že majú naši opálený spoluobčania priestupkovú imunitu je iná vec.
To už funguje roky.Nemáš € ,nezaplatíš, dajú (automaticky) to exekútorovi .
Ten nič nevymôže ,tak všetky úkony zaplatí ten kto to zadal.
po novom to môže byť aj obec .Tak ako v CZ
-
lubos zimovcak
- Príspevky: 4319
- Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12 Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Lenze, ked mas zapisane auto na Indiana, tak velmi lahko mozes on prist, lebo exekutor ho zoberie.
Takze Oco trochu vymysla..
,v praxi je to zlozitejsie.
Dalej, co v pripade dopravnej nehody??
Takze Oco trochu vymysla..
,v praxi je to zlozitejsie.
Dalej, co v pripade dopravnej nehody??
-
kirams
- Príspevky: 1020
- Dátum registrácie: 11.06.2022 14:21 Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
V tomto ma oco velmi obmedzene myslenie, v podstate za to moze velmi nizky intelekt.
-
oco13
- Príspevky: 19105
- Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
- Bydlisko: okr.nové zámky Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Luboš v prípade dopravnej nehody vždy riešia vodiča. Moje deti rozflakali do 20 aut a nikdy nikto mňa ani len nekontaktoval.lubos zimovcak napísal: ↑31.05.2026 09:00 Lenze, ked mas zapisane auto na Indiana, tak velmi lahko mozes on prist, lebo exekutor ho zoberie.
Takze Oco trochu vymysla..
,v praxi je to zlozitejsie.
Dalej, co v pripade dopravnej nehody??
Ad 2 - velmi silno pochybujem, že sa exekutor ulakomí na auto v cene 30centov za kilogram.
Druhá zásada T.C.O. je - kupuj si také auto, aby ti nebolo lúto ak o neho prídeš.
A aj ďaleké krajiny sa dajú pochodiť s autami z 80tok. Mám to vyskúšané.
Preto je to v praxi trocha zložitejšie - že "zodpovední" ludia možnosti na hrane zakona neakceptujú a zase tí "nezodpovední" majú z toho biznis. Platí to rovnako v chove prasiec ako aj v politike.
-
oco13
- Príspevky: 19105
- Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
- Bydlisko: okr.nové zámky Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Práve preto sa všetci jedujete že naši spoluobčania s nízkym intelektom vybavia všetky socialne davky a výhody o ktorých sa intelektualom ani nesníva, a namiesto nich hrdlačia pre sudzie firmy.
-
db69
- Príspevky: 2539
- Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
- Bydlisko: okr. Galanta Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
vzdelaný makajú a dementi si užívajú.
Tak gdo tu je sprostý ?
V tomto má oco pravdu.
Tak gdo tu je sprostý ?
V tomto má oco pravdu.
-
tatkotom
- Príspevky: 3354
- Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
- Bydlisko: Prievidza Zdieľať na Facebook
-
lubos zimovcak
- Príspevky: 4319
- Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12 Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Oco, v pripade dopravnej nehody treba mat zaplatene pzp.
Karta bude vystavena na majitela, nie vodica.
Uz vidim, ako ochotne s Tebou Indian spolupracuje a nahlasuje nehodu na poistovni...
Bez sance.
Karta bude vystavena na majitela, nie vodica.
Uz vidim, ako ochotne s Tebou Indian spolupracuje a nahlasuje nehodu na poistovni...
Bez sance.
-
autolaik
- Príspevky: 4973
- Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16 Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Oco priznaj ze mutis vodu, rozduchavas klasicky ako vzdy vasne aby bolo o com pisat a svoje auta veru na ziadnych spoluobcanov pisane nemas. 
-
oco13
- Príspevky: 19105
- Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
- Bydlisko: okr.nové zámky Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
PZP treba mať zaplatene vždy , aj STK a EK . Lenže zakon rozlišuje pojem vlastník a držitel vozidla. Teda ak si požičiam strýcove auto a viem, že ho budem mať dlhšie tak si PZP uzatvorím ako držitel vozidla na seba.lubos zimovcak napísal: ↑31.05.2026 15:32 Oco, v pripade dopravnej nehody treba mat zaplatene pzp.
Karta bude vystavena na majitela, nie vodica.
Uz vidim, ako ochotne s Tebou Indian spolupracuje a nahlasuje nehodu na poistovni...
Bez sance.
To ale nemá nič spoločné s objektívnou zodpovednosťou, nemyslíš že tieto veci sú kus od seba. V prípade DN aj tak hlasenie vyplňuje vodič , najlepšie obaja zučastnení spolu alebo policajt ako svedok a uradná osoba ho môže (na požiadanie) overiť svojim podpisom. K čomu by tam bol maitel vozidla?? Pri firemných autách je aj tak majitel leasingovka a držitel firma (konatel) a hlasenie nevypisuje ani jeden z nich.
Autolaik - na túto otazku je lahká odpoveď - nie som držitelom žiadneho MV a ani nefigurujem pri všetkých ako majitel. A hlavne už prakticky ani nešoferujem (chvalabohu)
-
lubos zimovcak
- Príspevky: 4319
- Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12 Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Oco, ok, máš pravdu..
Ale aj tak, radšej sa vyhýbam takýmto spôsobom riešenia. Mám sa rád a som posero. Na toto treba mať gule
Ale aj tak, radšej sa vyhýbam takýmto spôsobom riešenia. Mám sa rád a som posero. Na toto treba mať gule
-
oco13
- Príspevky: 19105
- Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
- Bydlisko: okr.nové zámky Zdieľať na Facebook
Re: POZOR NA MADARSKYCH DIALNICIACH
Luboš - vôbec nie, gule treba mať napríklad na založenie rodiny a zodpovednosť voči nej. Tieto riešenia zavisia od pudu sebazachovy - postupom času prichádza doba keď má človek stale viac vecí na salame ( až po vlastnú existenciu) 
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní
