Lancia Kappa 2.4 jtd - nestartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Lancia Kappa 2.4 jtd - nestartuje

Príspevok od používateľa mirrrko »

Zdravim vas vsetkych idem hned k veci lancia kappa 2.4jtd 100kw .v 2000 uz si nevieme dat rady s autom bolo u mechanika vyse 3 mesiacov a chyba sa neodstranila problem je v tom ze nejde startovat len ked mu fuknem sprej do sania a neustale zhasina pocas jazdy uz sme vsetko skusili na diagnostike to bolo a nie jednej ale 3 vymenene cidlo kluky cidlo vacky vsetky vstreky cerpadlo bolo vonku skusali sme ho je ok vsetky hadicky skontrolovali a stale to nevie nikto vyriesit auto potrebujeme lebo rodina cestuje sobotu do italie uz sme stoho zufali co by tam mohlo este byt za problem uz sme uvazovali nad cerpadlom co je pri motore vysokotlake alebo volaka elektrina ale nikomu to nic nevyhadzuje na diagnostike ak mate niekto stim skusenosti alebo ste mali podobny proble budem rad za kazdu radu dakujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Aby si s tym nedali tri servisy rady??? 3 mesiace???
Tlak paliva na liste a cidlo???
Ale takto sa to da jedine tak od brucha tipovat...
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Napíš skladiaľ si - tak sa ti bude dať lepšie poradiť mechanik v tvojom okolí...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

nafta tecie do motora?
bercik1982
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.04.2010 20:48
Zdieľať na Facebook

ahoj lancia kappa 2.4jtd

Príspevok od používateľa bercik1982 »

ahoj velmi som zvedavy ci ste nakoniec prisli na tu chybu preco nestartovala,mna to postihlo teraz tiez uz tyzden sa s tym drbem ak ste nato prisli a budes taky dobry mi poradit tak mi len prezvon na 0904190581 ti zavolam a pokecame alebo mi napis na bercik19@centrum.sk budem vdacny za radu dik
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ahojte.Vymenili ste az 3 snimacov otacok?Naco?Ako bolo zistene,ze snimac je vadny?Bol by som zvedavy,ak diagnostika neukazuje nic,ako ste prisli ze je vadny akurat ten snimac?To je velmi zaujimave.Ked nevypise ziadnu zavadu,este neznamena ze chyba nie je.Nestaci vycitat pamat zavad,treba skontrolovat zive udaje a citat medzi riadkami.Nejaky Vag kabel nato nestaci.
Najlepsi sbosob na zistenie zavad je oscilloskopova skuska pri startovani.Pri startovani co funguje a co nie.Je to velmi jednoduche.Nic si nepisal ze pri startovabi je aspon nejaky dym.Akurat mame v dielni BMW presne s takym istym problemom /aspon podla popisu/,a chyba sa nasla behom 2 hodin.
atto22
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.01.2009 19:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

2,4 jtd 100kw po nastartovani hned zdochne

Príspevok od používateľa atto22 »

Cafte mam taky problem s motorom najprv sa to prejavovalo tak ze ,pocas jazdy ziadna po stlaceni plynu ziadna odozva ... ked motor vypnem a chcem znovu nastartovat nabehne ale v okamziku zdochne viem ho natocit iba na roztiahnutie ... co to moze byt ? dik za odpoved
zdenogaspar
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2017 17:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenogaspar »

Caute. Mam taky problem s lanciou 2.4jtd.Auto pekne naštartuje a po niekolkych sekundach vypne.
mikodo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 23.01.2017 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikodo »

@ zdenogaspar vyssie to mas popisane co treba vyskusat a uvidis. Ja som skusil tu skusku pri startovani a pomohlo mi to prisiel som na chybu
zdenogaspar
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2017 17:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenogaspar »

Vymenil som snimač tlaku paliva auto už naštartuje ale po pridani plynu zdochne , ale cez diagnostyku som vymazal chyby a auto už ide normalne len neviem do kedy ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní