Prekliknutie z informacnej listy priamo na forum

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Prekliknutie z informacnej listy priamo na forum

Príspevok od používateľa dodo555 »

ahoj admin, bolo by mozne aby sa dalo prekliknut z informacnej listy o fore, ktora je napravo a akladaju sa tam asi posledne prispevky, priamo na danu temuna ktoru si kliknem v uvedenom prehlade, mna to vzdy presmeruje iba na forum a potom je to niekedy tazko najst konkretnu diskusiu, ktorá ma zaujala v pravej liste na hlavnej stranke.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

dost to nechapem preco ti to tak robi, pretoze je to tak spravene ze ak kliknes odkaz musis dostat priamo tu temu ktorej tam bol ten nadpis, ako si spravne uhadol jedna sa o posledne pridane temy.
Si prihlaseny alebo nie, aky prehliadac pouzivas ?
pretoze ak si tak sa to redirectne s tym ze ta automaticky prihlasi aj pod forum aby si mohol prispievat...
skus mi to blizsie popisat, radi to opravime ak tam je problem...
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

Mne to robí tiež ked som prihlaseny a kliknem na odkaz na tému z fóra tak vypíše že bol som prihlaseny a presmeruje ma na obsah fóra.
Ked niesom prihlaseny funguje to normalne kliknem a som rovno na téme.
Robí to aj v IE aj v Opere :evil:

Preto často neodpovedam na temy lebo ma to nasiera že to potom musím vyhladavať v obsahu fora.
dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodo555 »

vzdy som prihlaseny a ked kliknem na nejaku temu na pravej liste tak ma to presmeruje na hlavnu stranku fora a musim to problematicky vyhladavat, pouzivam IE aj Operu.
dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodo555 »

tak som to skusal, ked som odhlaseny tak mi to funguje tak ako to ma byt, je to zaujimave, skor by to malo byt naopak
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

vdaka za reakcie, mate pravdu na prvy klik to ide na hlavne forum, na kazdy dalsi klik uz to ide OK, len kazdeho zaujima prvy klik a toto treba okamzite opravit...
ale spravime to urcite behom par minut...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

trocha nam to trvalo, pretoze sme uz na inom serveri, zaroven verim ze je to uspesne opravene, a nikto sa uz nebude na podobny problem stazovat...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní