Dacia Sandero 1.6 - Po načipovaní

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mischo47
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.03.2009 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mischo47 »

Ty magor co mas stale blbe pripomienky ohladom dacie si trapny vidno ze si s tych ktory si vzivote za svoje peniaze nic nekupi lebo ich ani nema a je zavisly na tatkovi alebo mamke lebo stale tu spominas bmw audi takze podla toho sudim ze si nejaky trapko co sa chvali cudzim perim.Ja mam daciu sandero stepway uz stvrty rok a som snim velmi spokojny keby som nemal vecsiu rodinu tak by som ho vzivote nepredal ale to taky magor ako ty vzivote nepochopi zi si svoj trapny sen a mozno raz pochopis ocom pisem.
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

asimakopulos napísal:jaaj, to je benzináK V roku 2009 vyrobí automobilka benzinák s objemom 1,6 s výkonom 64kw?????????????????? prepánajána. Však v 80-tych a 90-tych rokoch mali autá s týmto objemom takýto výkon. BMW 316 mali 75kw začiatkom 90-tych a možno aj skor a to bez nejakých uprav a chipovania.octavka jazdila so 74kw v roku 97 a to bol už vtedy zastaralý motor. to akože čo montuju za archaizmus do tej dacie, ked to má až po tuningovom načipovaní taký výkon ako iné automobilky pred 20rokmi???????????
len pre porovnanie kde su iné automobilky v sučasnosti. Fiat bravo sa robí vo verzii s obsahom 1,4 s výkonom 88kw a 110kw. a uplne najslabšia verzia 1,4 je silnejšia ako 1,6 u dacie-myslím, že 66kw. A nadovažok dosť podstatná vec u dacie. Predstav si ako v tom vyzeráš ked v tom sedíš... Radšej sa budem voziť v 8 ročnom audi a nie vyzerať za volantom ako smiešny frikulín z Hornej-Dolnej za volantom dacie.
Ta 1.6 od Dacie je 8V a samozrejme konštrukčne starý motor o tom nič. 16V má 77Kw čo na to auto úplne stačí ku pomere k váhe nevidím problém. Ale teraz trošku z iného. VW group Golf IV/V 1.4 16V 55Kw. A pri takej Dacií stačil 8V na taký istý výkon. Za ďalšie ak myslíš 1.4 16V T-Jet má turbo tak tu nepleť hrušky s jablkami a porovnávaj porovnateľné s podobným rokom výroby. Je pravda, že Fiat mal 1.2 16V, kde bol výkon 59Kw a tiež 1.4 turbo mala 100KW a to sa písal rok ešte pred miléniom tak nie je o čom.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

:4090:
tak tuto super temu som zaregistroval az teraz, nevadi :3906:

len tolkoto k tomu, chlapci bmwckari a pod. co vam dviha tlak ??
garantujem, ze mirostarovi pri vasich odbornych a znicujucich konstataciach, co za blbost spravil kupou sandera, nestupol tlak ani o jednu palicku :40bd: a sekundu nezapochyboval nad svojim rozhodnutim , ked budete mat mozno 40 plus, zacne sa aj vam prijemne nasalamisticke obdobie zivota, luxus mysliet a robit si svoje, kde nazor ineho prechadza volne od ucha k uchu

k tomu chipu, aby som vas ukludnil, je to uplne realne, v dnesnej dobe su naozaj "zamknute" motory, marketingovo odstupnovane vykony, 102 PS na 1,6 8V je docela logicky vykon co ma vela aut, nejde o zazrak !

moj fiat patri tiez k takto zamknutym, dokonca ho netreba ani ladit v profi firme, 10 PS je dostupnych puhym prehratim softu :d :D , stilo malo euro4 100PS, moje bravo je euro5 90PS, pritom motor ten isty, vo fiate tento "chip" spravia na poziadanie, ale aj napriek tomu som zato 5 korun nedal
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný