ford mondeo TDCI-strata výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Mhlavaty-zato pouzivame OBD Log.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nepoužívám,keď som o nákupe uvažoval ma vlastne odhovorili chlapci čo to už nejakú dobu vlastnili.Nenadchlo ma to a zrejme som sa velmi nepomýlil lebo keď som si pýtal názor ozaj špičkových diagnostikov tak neboli ochotný sa o tom ani baviť. Dostal som odpoveď ...nech to bejt,prenech to jiným ! Vtedy som dostal radu ktorá zmenila doslova všetko v mojom diagnostickom živote...kúpiť si treba signálny rekordér (oscilo).To som nikdy neolutoval a jeho jedinú slabinu vidím nulovú možnosť konzultovať veci zo slovenskými diagnostikmi.Takže konzultujem z českými chlapcami ak treba,lebo naši tu tvrdo zaspali.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Mhlavaty-my uz par rokov vlastnime,a sme to neolutovali.Zatial nam pomohol.Samozrejme mame bosch kts a rozne origo dignostiky,a aj digitalny oscilloskop.Ale ked zavada sa objavuje raz za tyzden,v tom momente ak je auto u nas nic nezbadame,tak vtedy to nam pomoze.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Plne v pohode.Mňa to za srdce nechytilo
macho88
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.07.2011 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macho88 »

zuzkazv to môzu byt rôzne veci ja mam 85kw mondeo 2006 a mne to robilo dost casto takze idem po jednom menil som elektroniku turba,turbo,eger ventil a tak dalej takze ak ti mozem poradit predaj to auto lebo ked sa ti to zacne kazit tak budes mat hlavu v smutku

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných