Opita vodicka....

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

konecne aspon niekto zil na tych nasich cestech.aka basa ved sa nic nestalo.a tie reci ze casovana bomba to je hocikto na ceste.aj triezvy havaruje.moj brat tak mal celnu zrazku z dodavkou koli tomu,ze pipo jeden ladil radio.urcite na to mala dovod.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Seven to myslis vazne? Nie s tym radiom...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

by som ho chcel vidieť (Seven 549), keby ho niekto zostrelil z cesty s 2,5prolile, ako by sa tváril...
nieže by som mu to prial!!! :41c2:
nobel22
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 14.12.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nobel22 »

To nie je chyba vodicky-to je chyba policajtov,ze neurobili potrebne opatrenia,aby v jazde nepokracovala. V USA by mala v tej chvily zelieyka a svinskym krokom by sla pred sud. U nas? Este jej mohli NALIAT a poblahozelat stastnu cestu. NESCHOPNOST POLICIE SK.
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

nobel22 - priateľu si úplne mimo, nejde o neschopnosť policajtov ale o neschopnosť našej legislatívy, preťože policajt Ti pri pozitívnej dychovej skúšne zadrží VP, vyplní tlačívá a zakáže ďalšiu jazdu. Nič viac nemôže urobiť, ani zobrať kľúče, ani auto odparkovať, ani osobu predviesť, proste nič, pokial nie je zistený zákonný dôvôd predvedenia /zostenie totožnosti,. Až keď vodiča zatavia a nerešpektuje uložený zákaz jazdy po pozitívnej dychovej skúške, tak ako to bolo v jej prípade, potom ju môžno prevdieť na oddelenie ako osobu páchajúcu priestupok, avšak na oddelení je iba vypočutá a čaká na predvolanku z ODI do 30 dní. Takže opakujem, polícia sama o sebe nemá žiadne zákonné dôvody k tomu aby zabránila vodičovi pri zistení pozitívnej dych. skúške aby ďalej šoférovala a pokračovala v jazde!!!!A hliadka predsa nemôže stáť a čakať nato či si to vodič nerozmyslí a nebude pokračovať v jazde, to sa proste nedá, hlavne ak má nejaké ďalšie úlohy. Konkrétne táto vodička bola zastavená až po 2 hodinách...
Keď páni poslanci príjmu efektívne zákony, ktoré umožia reálne príslušníkom PZ riešit takéto prípady potom sa bavme o ich neschopnosti ak nekonajú. Tu treba otvorene hovoriť o reálnom riešení opitých a zdrogovaných vodičov a veľmi prísnych sankciách voči nim!!! Ale tu nieje vôla, pretože ja si osobne myslím že osoba opakovane pristihnutá s pozitívnou skúškou na drogy alkohol /u alkoholu nad 1 promile/ by mala mať doživotne zadržaný VP. A je jedno či sa jedná o poslanca, sudcu, lekára alebo murára na stavbe.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

jankode - sĂşhlas :41c2:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dotynka-ja som uz zazil toho na ceste.raz dokonca pri senci jeden vybehol z octafkou v protismere predbiehal a ja som sekal koliky aby nebol sesup.tep som mal asi 1000 impulzov.vtedy vsetci zastavili a cudovali sa ze zijem. chcem, aby na zapade a usek ruzomberok zilina bol stale pod dohladom.tam jazdia burani a bojkovia.buranom telesny trest a aj bojkom min 500eciek za jazdu pomalsiu ako 80km/h.tak ako pise jankode,preto si aj tak dovolujem lebo som nedoknutelny.v tomto state ma aj take nic ako som ja svoje prava.co mi spravia ze idem mimo obec 200km/h.nic-absolutne nic ani vlasok na hlave sa mi neskrivi.a este sa aj smiat budem.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

seven549 napísal:v tomto state ma aj take nic ako som ja svoje prava.co mi spravia ze idem mimo obec 200km/h.nic-absolutne nic ani vlasok na hlave sa mi neskrivi.a este sa aj smiat budem.
Tak tak, ako píšeš, absolútne nič ti nikto neurobí, ak nerátam 1.500,-€ odmenu za odvahu. Ja takto jazdím bežne a celkom dobre som si už zarobil. Stačí mi takto zajazdiť dvakrát do týždňa a som vysmiaty, popritom si ešte pár € zarobím výhrou na rulete... Ak sa to dá nazvať prácou, tak potom mi je práca koníčkom.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

bbbr si dal čipnut tu 1.2 ?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

:d :D
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

aka odmena.par krat som uz utekal ale nechytili ma. lol vypnut svetla packa dialkove a idem ani spz neuvidi.cezden tazke ale raz bolo foto zozadu auta no kto soferoval???neviem :zga27: pokuta manipulacny poplatok :2f93:
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Seven: poznal som jednoho ako ty. Volali sme ho Ezop z Kosic. Ten dal BA-NR za 25 minut na svojom Cliu 1,2. Ale 16V takze sme mu nemali dovod neverit :40bd: A ine podobne vesele bajky.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

flyte-pre teba bajky pre mna normalna vec.ja sa nepokakam z policie.v pohode som to kalil bez dokladov do NL-a spat.ze mam gumy 1mm? a?za toto sa do basy nedava.absolutne nic sa nestane a pojdem pekne spinkat do svojej postele.ty bez platmej lekarnicky ani z parkoviska sa nepohmes :40bd:
verunisko56
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.03.2013 15:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa verunisko56 »

je jedno, že to bola žena, takto sa môže správať aj muž, alebo aj ďaleko horšie. hlavné je, že nikoho nezrazila

mali by ste sem dávať aj nejaké podobné "príbehy" s mužmi

:zg282:

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní