Maut-myto pre kamiony v Nemecku...

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tie hmlovky nepomahaju pretoze tlacil na plny plyn za mnou a vkuse mal dialkove.skratka sa nasral ked som mu suchol naraznik s tym ze naschval zabrzdil.ja som skusal to iste no nie az tak prudko ako on ze v 115km/h skocil na brzdy behom sekundy spomalil na 70km/h a pridal spravil to asi 10x co som nanho blikol dialkovymi a na 11krat uz vyzyvat nemusel.v tom momente som ztlacil aj ja a pritlacil som nanho.dobre sa neposral ked citil ze cosi ho tlaci.uhol sa a pekne za mnou.zastavilo ho az to obmedzenie na 100km/h.a to sa deje zakazdym.stale nejaky rakusak vyskakuje.preco ma nenechaju skratka prejst.nemec to pochopi okamzite ale rakusak v nemecku nie.asi budem musiet zacat po obehnuti plut z okna.koli takym cvokom menim rocne 5 parov kotucov.aha okamzite pustim ostrekovanie okna :4090: lol lol
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

zaujímavé, ja som jazdil SK-CH-SK každý druhý týžden a nikdy som nemal takéto problémy..žeby som nebol agresivny vodič?
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no zrejme si jazdil tak ako aj ostatny co vidim na sk spz na spotrebu a do 110km/h.vsetky sk auta ozivaju ale len na par km dialnica do BA a okolo wiedne :2f93: ja na spottebu nepozeram mne ide o cas.1350km do 9 hodin z 2 zastavkami na natankovanie.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

110 zrovna nie,ale predpisovo v tolerancii :) a zastávky na dotankovanie nepotrebujem, nádrž tam a nádrž spať, 1200km
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to je akosi malo bratislava st gallen 700km len tak zahuci.ja byvat v ba som na sk kazdy vikend v pohode sobota rano do druhej rana.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

to mas aku nadrz? :D
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

60 litrov benzinu.motor 2.0i.auto ked mu davam 200km/h a viac si cucne 10 litrov.niekedy mozno aj viac.este sa mi nepodarilo dat nadrz dole pod plnym plynom.ono to trocha ta priemerka klesne pri 150tke.ak idem vkuse tou rychlostou dam 400km na 30 litroch.cize v tedy spravim st gallen a ba na nadrz.ale v noci je neobmedzena asi vsade tak kaslem na spotrebu.cize vyrazam z ch z plnou a pocas cesty este 2x.tankujem.to su tie zastavky.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

auto je zbraň.. ja sa len divím prečo aj zbrojáky nedávajú hockomu ako vodičáky ::

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... tiz8X1uJAA
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dobry je,ten vie co soferuje.dobry sofer dobra kara najmensie riziko.ten ako by mi z oka vypadol.no niektore tahy na tej dialnici boli zbytocne riskantne.ale paci sa mi ako sa uhynaju na tej okreske soferi.kedysi to bolo tak aj na sk no akosi stuplo ego slovakom teraz.tak to ma byt nechajte blaznov ist dalej nebrzdite a neprovokujte ich.staci spravit mensiu medzeru a nechat to na nas.ja som tak pred rokom v nemecku+rakusku bral cez den tych dovolenkarov cez odstavne pruhy.vonku bolo aspon 35 v ten den a same kolony koli cvokom co obzeraju krajinku.vsetko som sekal v pravo aj ked na 2 pruhovej dialnici sa obiehali kamiony.vsetko po pravej strane.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

jop..tak si jednoducho prasa, clovek ktory si neuvedomuje ze cesty su pre vsetkych a su na nich neake pravidla, prajem ti vopred neuprimnu sustrast az ti to raz nevýde, a uprimnu sustrast tým ktorý na teba doplatia ,na kamione som vela pojazdil a videl kopu koncov takýchto pretekárov..howgh dohovoril som :4012:
AutoSpecial.top
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pravidla su a ja sa ich drzim.len ludia tomu nechapu ako na tej dialnici.ak je tam max 130km/h to neznamena ze si pojdem teraz v lavom pruhu 132km/h 50km vzdialenost.tak si viem cestovat cez cele rakusko aj ja.a verim tomu ze dlho by mi to nevydrzalo.v zakone je pisane stale sa zaradit do praveho hoci idem max povolenou rychlostou,ak je volny alebo predbehnem pomalsie auto spracem sa.ak to dotycny nerespektuje bohuzial sa rozhodnem seknut magorov cez odstavny pruh,to neznamena ze okolo nich preficim rychlo.a kludne nech ma v tedy zastavia fizli apson budu vediet dovod mojho konania.

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní